finále play-off 1.ligy: TJ Slavoj Český Brod vs. TJ Spartak MSEM Přerov

07.10.2012 08:29

Naše první zkušená dvojice Cibulka se Cmíralem si poradila s hostující dvojicí a dostali jsme se tak do vedení v zápase 1:0.

Ve druhé dvojici se vždy na začátku setů dostal soupeř o 3 body navrch a pak už těžko srovnávalo skóre a tak naše druhá dvojice byla proti Přerovské dvojici Pavelka s Miklíkem bezmocná. Stav zápasu se tak srovnal na 1:1.

Ve hře první trojice byla vidět jakási nesehranost a zbytečná kazivost, především v prvním setu, kde měl soupeř větší náskok, který se už nepodařilo stáhnout. Druhý set jsme zase ovládli my, ale bohužel ve třetím rozhodujícím setu nás soupeř přehrál 10:7 a ujal se tak vedení v zápase.

Hra druhé trojic se nesla v opačném duchu než hra naší první. Naši borci zde předváděli zodpovědnou hru a velkou bojovností pak vyhráli ve dvou setech a srovnali tak stav zápasu na 2:2.

Do singlu nastupoval Sýkora, který první set hrál dobře, ale bohužel mu nevyšla koncovka setu a první set tak prohrál. Ve druhém setu svou hru trošku více přitvrdil a to se ukázalo jako účinné a tak druhý set vyhrál 10:8. Třetí set byla bitva, kde balón chodil několikrát přes a bylo to vypjaté, ale naštěstí Sýkora si pohlídal vedení a stavu 9:8 dal eso z podání a zajistil tak další bod pro domácí.

Ve hře otočených trojic Cibulkova trojice v prvním setu přehrála soupeře, bohužel však ve druhém setu dělali hosté problém s podáním a po nevynucených chybách, tak hladce zařídili, že bude třetí set, který nakonec nejtěsnějším možným vítězstvím vyhráli. Stav zápasu tak opět srovnali na 3:3.

Naše druhá trojice nastoupila proti soupeřově silnější trojici a po prvním vyhraném setu se ve druhém setu začalo moc chybovat a soupeř opět svůj náskok nepustil a následoval třetí set, kde naše trojice vyhrála 10:9 a připsali jsme tak bod na naší stranu. Stav zápasu 4:3.

Hra otočené dvojice, kde nastoupil Cmíral s Cibulkou proti Pavelkovi s O. Miklíkem byla velkou bitvou, kde rozhodovala každá menší chybička. První set naši svěřenci po pár nevynucených chybách vyhráli. Ve druhém setu se opět šlo bod za bod a za stavu 9:9 jsme byli na servisu a soupeř nedokázal proměnit svůj útok, bohužel však po nepřesných náhrách jsme také nedokázali dát bod a tak soupeř nakonec proměnil a poslal zápas do třetího setu. Kde byla úspěšnější naše dvojice, která dvakrát zachytila soupeřův útok a dokázala proměnit skoro všechny svoje výměny a tak zápas ukončila.

Vokáč,Cibulka,Cmíral,Kaděra,Chuchla,Voldřich,Červenka,Janík,Sýkora

1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 5:3

1D-1D: Cibulka, Cmíral – Miklík T., Zemánek 2:0 (10:6, 10:9)

2D-2D: Kaděra, Janík (Vokáč) – Pavelka, Miklík O. 0:2 (9:10, 5:10)

1T-1T: Cibulka, Cmíral, Chuchla (Sýkora) – Miklík T., Šlézar, Zemánek 1:2 (6:10, 10:8, 7:10)

2T-2T: Kaděra, Janík, Voldřich – Pavelka, Doležel, Miklík O. 2:0 (10:6, 10:7)

1S-1S: Sýkora – Zemánek 2:1 (8:10, 10:8, 10:8)

1T-2T: Cibulka, Cmíral, Chuchla (Sýkora) – Pavelka, Doležel, Miklík O. 1:2 (10:8, 2:10, 9:10)

2T-1T: Kaděra, Janík, Voldřich (Vokáč) - Miklík T., Šlézar, Zemánek 2:1 (10:7, 7:10, 10:9)

1D-2D: Cibulka, Cmíral – Pavelka, Miklík O. 2:1 (10:8, 9:10, 10:8)