finále play-off 1.ligy - 2.zápas TJ Spartak MSEM Přerov vs. TJ Slavoj Český Brod

Sýkora

1D-1D: Pavelka, Miklík O. – Kaděra, Janík 2:0 (10:9, 10:6)

2D-2D: Miklík T., Zemánek – Cibulka, Cmíral 1:2 (7:10, 10:8, 8:10)

1T-1T: Pavelka, Miklík O., Miklík T. – Cibulka, Cmíral, Sýkora (Chuchla) 2:0 (10:7, 10:5)

2T-2T: Doležel, Šlézar, Zemánek (Štefan) – Kaděra, Voldřich, Janík 0:2 (7:10, 3:10)

1S-1S: Miklík T. – Sýkora 2:0 (10:4, 10:6)

1T-2T: Pavelka, Miklík O., Miklík T. – Kaděra, Voldřich, Janík 1:2 (8:10, 10:9, 7:10)

2T-1T: Doležel, Šlézar, Zemánek - Cibulka, Cmíral, Sýkora (Chuchla, Vokáč) 2:0 (10:6, 10:7)

1D-2D: Pavelka, Miklík O. – Cibulka, Cmíral 2:0 (10:9, 10:7)

50

1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 5:3

První dvojice Kaděra s Janíkem podlehla po prvním vyrovnaném setu a ve druhém setu a domácí si tak připsali první bod vedení.

Naše zkušená dvojice Cibulka se Cmíralem si ve třech setech poradila proti hostující dvojici Miklíka se Zemánkem a tak se stav zápasu srovnal na 1:1.

Cibulkova trojice si nedokázala poradit s domácí silnější trojicí a podlehla tak 2:0 na sety.

Kaděrova trojice vyrovnanou hrou a výborným výkonem Kaděry vyhrála hladce 10:7 a 10:3 a srovnala tak stav zápasu na 2:2.

Do singlu nastoupil Sýkora a po vyrovnaných začátcích setů, vždy přišly nevynucené chyby a Tomáš Miklík pak využil příležitosti a dotáhl oba sety do vítězných konců a připsal tak domácím 3.bod.

Do hry otočených trojic nastoupila Kaděrova trojice proti silnější domácí trojici a po velmi vyrovnaném boji nakonec ve třech setech udolala domácí trojici a stav zápasu byl tak opět srovnaný na 3:3.

Naše druhá trojice se bohužel potýkala se stejnými problémi jako v prvním zápase a tím byla špatná sehranost v mezihře a neúspěch na útoku. I přes vystřídání Vokáče a chuchly nedošlo ke zlepšení a tak domácí připsali čtvrtý bod.

V posledním zápase po dlouhé době podlehla naše zkušená dvojice Cmírala s Cibulkou, kteří prohráli ve dvou setech 10:9 a 10:7 a tím ukončili zápas.