1D-1D: Pivnička, Jůzek – Kaděra, Vedral 2:1 (10:7, 9:10, 10:8)

2D-2D: Babka, Macura – Ešner, Janík 2:1 (10:8, 8:10, 10:9)

1T-1T: Pivnička, Hokr, Macura – Kaděra, Štěpař, Vokáč 1:2 (4:10, 10:6, 5:10)

2T-2T: Babka, Nepodal, Knebl – Ešner, Janík, Sýkora (Cibulka) 2:0 (10:7, 10:7)

1S-1S: Babka – Vedral 2:0 (10:5, 10:5)

1T-2T: Pivnička, Hokr, Macura – Ešner, Janík, Sýkora (Cibulka) 1:2 (10:6, 7:10, 9:10)

2T-1T: Babka, Nepodal, Knebl – Kaděra, Štěpař, Vokáč 1:2 (10:5, 4:10, 8:10)

1D-2D: Pivnička, Jůzek (Hokr) – Ešner, Janík (Cibulka) 1:2 (9:10, 6:10)

2D-1D: Babka, Macura (Knebl) – Kaděra, Vedral 1:2 (10:8, 6:10, 9:10)

55

1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 4:3, 4:5

Na odvetný finálový zápas jsme byli opět v plné sestavě.

V prvním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Kaděra a Vedral. Po setech 1:1 se rozhodovalo v koncovce třetího setu, kde naše dvojice nedokázala chytit soupeřovy útoky a prohrála v poměru 8:10.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše klasicky složená dvojice ve složení Ešner a Janík, kterým nevyšel první set. Ve druhém svoji hru zlepšili a vše se rozhodovalo ve třetím setu za stavu 9:9, kdy nedokázal Janík správně chytit útok soupeře a naše dvojice tak bohužel prohrála 2:1.

V zápase trojic nastoupila naše sestava vedená Kaděrou a první set se nám podařilo vyhrát. Ve druhém setu se ale soupeř zlepšil a vše se rozhodovalo opět až v setu třetím. Tam výborně smečující Kaděra dokázala proměnit všechny svoje útoky a díky tomu si náš tým připsal první výhru a snížení na 1:2.

Naše druhá trojice vedená Ešnerem začala v prvním setu špatně a nedokázala svůj výkon změnit ani ve druhém setu, takže si hosté připsali výhru v poměru 1:2.

V singlu nastoupil opět Vedral tentokrát ale proti hostujícímu Babkovi. Našemu hráči se zápas ale vůbec nevyvedl a prohrál celkem snadno 0:2.

V zápase odvetných trojic napravila Ešnerova trojice svůj nepovedený výkon z první trojice a po úspěšném výtluku od Ešnera si naše formace připsala výhru 10:9 ve třetím setu.

Kaděrova formace zopakovala svůj výkon z prvního svého zápasu a porazili i druhou sestavu hostí v poměru 2:1 a tím jsme snížili na 3:4.

V zápasech odvetných dvojic nejdříve vybojovala svůj zápas dvojice Ešner, Janík a střídající Cibulka, který zápas rozhodl, kdy podal velmi dobrý výkon a naše dvojice si připsala výhru po setech 10:9 a 10.6.

V posledním zápasu dne nastoupila naše dvojice Kaděra a Vedral a první set prohráli v koncovce. Druhý set vyhráli celkem snadno a vše se rozhodovalo v setu třetím, kde šel bod za bodem a za stavu 9:9 jsme byli na útoku, kdy Kaděra útokem nad blokem zasmečoval do volného prostoru a třetí set připsal našemu týmu v poměru 10:9. Tímto vítězstvím jsme otočili celý zápas na 5:4 a také jsme si zajistili postup a návrat zpět do extraligy mužů.