Majer M.

1D-1D: Cibulka, Cmíral (Ungermann) – Suchý J., Suchý M. 0:2 (5:10, 6:10)

2D-2D: Janík, Kaděra – Cibulka O., Putík 2:1 (7:10, 10:7, 10:8)

1T-1T: Janík, Kaděra, Vokáč – Macurek, Suchý J., Hofman 0:2 (7:10, 6:10)

2T-2T: Cibulka, Cmíral, Sýkora (Ungermann) – Suchý M., Cibulka O., Putík 0:2 (9:10, 8:10)

1S-1S: Sýkora – Kalous 2:1 (10:7, 8:10, 10:7)

1T-2T: Janík, Kaděra, Vokáč – Suchý M., Cibulka O., Putík 2:1 (8:10, 10:9, 10:9)

2T-1T: Cibulka, Sýkora, Ungermann - Macurek, Suchý J., Hofman 2:0 (10:7, 10:7)

1D-2D: Cibulka, Ungermann – Cibulka O., Putík 1:2 (8:10, 10:7, 9:10)

2D-1D: Janík, Kaděra – Suchý J., Suchý M. 2:0 (10:9, 10:7)

65

0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4

Jako první nastupovala naše starší a zkušenější dvojice Cibulky se Cmíralem a střídajícím Ungermannem proti dvojici bratrů Suchých. V průběhu hry si vždy bratři Suchý dokázali vytvořit několikabodový náskok, který dokázali dotáhnout do vítězného konce.

Druhá dvojice Janíka s Kaděrou nastupovala proti Cibulkovi s Putíkem. První set nedopadl pro nás vůbec dobře, kdy po nevynucených chybách soupeř odskočil o 3 body a náskok už nešlo stáhnout. Druhý set jsme naopak dobrou obranou a bezchybností na útoku vyhráli my. Ve třetím setu jsme pokračovali na dobré obraně a těžili jsme ze soupeřových chyb na útoku. Stav zápasu jsme tak srovnali na 1:1.

Ve hře obou trojic se projevovala nedůslednost a zbytečné vyhazování balónů do autu, místo trpělivosti. Soupeři tak obě trojice hladce vyhráli ve dvou setech.

Do hry singlu nastoupil Sýkora proti mladému Kalousovi. První set vyhrál Sýkora hladce, když si Kalous nedovedl poradit s dobrým servisem. Ve druhém setu se karty obrátili, Kalous začal servis příjmat bezchybně a proměňovat útoky. Ve třetím setu byla hra vyrovnaná, ale nakonec mladší Kalous neustál tíhu okamžiku a vyhodil pár míčů do autu.

Hra otočených trojic byla ve stylu velké bojovnosti na obou stranách a každý míč začal být velice důležitý. Radovat jsme se mohli z obou trojic my i když v první trojici pomohlo trošku štěstí když za stavu 9:9 kopl Vokáč přesnou lajnu a tím rozhodl o vítězství.

Do hry první otočené dvojice nastupovali proti sobě bratři Cibulkové, ovšem mladší se mohl radovat z vítězství, když starší Tomáš měl menší problémy na příjmu a měl pak těžší pozici na útoku, čehož vyžívali čakovičtí hráči ve svůj prospěch.

O vítězi utkání tak rozhodovala poslední dvojice, kde Janík s Kaděrou nastupovali proti zkušené dvojici bratrů Suchých. Naši svěřenci svou dobrou obranou a velikou bojovností v zápase dokázali prolomit velice silnou dvojici a tím ukončit zápas na vítězné vlně.