Extraliga - PLAY-OUT: TJ Slavoj Český Brod vs. SK Šacung ČNES Benešov

Petřina

Sýkora

1D-1D: Kaděra, Janík (Ešner) – Flaks, Makara 0:2 (9:10, 6:10)

2D-2D: Cibulka, Sýkora (Cmíral) – Doubrava, Kaděřábek, Řehák 0:2 (7:10, 7:10)

1T-1T: Ešner, Štěpař, Janík (Kaděra) – Doubrava, Kadeřábek, Stejskal 2:1 (10:8, 3:10, 10:7)

2T-2T: Cibulka, Sýkora, Petřina – Makara, Řehák, Flaks 1:2 (8:10, 10:9, 8:10)

1S-1S: Sýkora – Kadeřábek 1:2 (4:10, 10:6, 9:10)

1T-2T: Ešner, Štěpař, Janík (Kaděra) – Makara, Řehák, Flaks 1:2 (2:10, 10:9, 10:7)

60

0:1, 0:2, 1:2, 1:3, 1:4, 1:5

V úvodních dvojicích se nám vůbec nedařilo proměňovat naše útoky a hosté nás snadno přehráli. Bohužel jsme prohráli obě dvojice a hosté tak dostali slušný náskok vedení v utkání.

Poté Ešnerova trojce se střídajícím Kaděrou dokázala přehrát Doubravovu trojici ve třech setech a mohli jsme si připsat první bod utkání.

Ve druhé Cibulkově trojici se opět bojovalo, bohužel nám nevyšel začátek třetího setu a hosté si své dvoubodové vedení pohlídali až do konce.

V singlu nastupoval Sýkora proti Kadeřábkovi. První set Sýkorovi vůbec nevyšel a většina míčů šla přímo do zámezí. Druhý set byl otočkou Sýkory, který začínal Kadeřábka přehrávat. Ve třetím zkráceném setu se bojovalo o každý míč a Kadeřábek získal náskok ve vedení 9:7. Sýkora dokázal tento náskok stáhnout, ale bohužel za stavu 9:9 nedokázal zpracovat Kadeřábkovu smeč do středu kurtu a to rozhodlo o vítězství hostů.

Ve hře Ešnerovi trojici proti Makarově trojici byl odevzdaný první set, který hosté vyhráli hladce 10:2. Ve druhém setu jsme zabojovali a vyhráli jsme ho těsným poměrem 10:9. Začátek třetího setu nám vyšel, bohužel od stavu 7:5 pro nás jsme již nedokázali proměnit útok a většina míčů šla rovnou do zámezí.

Dnešní výkon rozhodčích byl tragický a nechápu jak Chotovinský s Albrechtem mohou pískat tak důležitý zápas play-out extraligy.

Naopak musím pochválit hostujícího hráče Flakse, který zahrál velmi dobrý zápas.

Další pochvala patří fanouškům, kteří připravili krásnou domácí atmosféru.