Extraliga - PLAY-OUT: SK Šacung ČNES Benešov vs. TJ Slavoj Český Brod

Petřina

Sýkora

1D-1D: Doubrava, Kadeřábek (Stejskal) – Cibulka, Cmíral 1:2 (10:9, 9:10, 8:10)

2D-2D: Řehák, Makara – Kaděra, Janík (Ešner) 0:2 (8:10, 9:10)

1T-1T: Doubrava, Stejskal, Kupský – Cibulka, Petřina, Sýkora 1:2 (10:4, 7:10, 8:10)

2T-2T: Řehák, Kadeřábek, Makara – Ešner, Štěpař, Janík 1:2 (9:10, 10:8, 9:10)

1S-1S: Kadeřábek – Sýkora 2:1 (10:8, 1:10, 10:9)

1T-2T: Doubrava, Stejskal, Kupský – Ešner, Janík, Št+pař (Kaděra) 1:2 (10:5, 8:10, 9:10)

50

0:1, 0:2, 0:3, 0:4, 1:4, 1:5

V zápase první dvojce měli naši svěřenci dobře našlápnuto, ale konec prvního setu, kdy vystřídal Stejskal Kadeřábka nedokázali dotáhnout do vítězného konce. Druhý set jsme dokázali vyhrát a poslat zápas do třetího setu, kde po výborné obraně Sýkory a následných proměnených útocích jsme dokázali vyhrát první dvojici.

Ve druhé dvojici pokračovala bojovná hra a výborná obrana na naší straně. V prvním setu jsme dokázali zachytit více útoků a vyhrát tak 10:8. Ve druhém nám nevycházel konec setu a místo Kaděry nastoupil Ešner, který svým úspěšným blokem otočil nepříznivý stav a pomohl Janíkovi vyhrát druhou dvojici.

Hra trojic byla obrovskou bitvou. Všechny se rozhodovaly až ve třetích setech a 3 ze 4 až za stavu 10:9. Ve všech trojicích jsme po dlouhé době měli štěstí na svojí straně a dokázali jsme tak domácí dostat pod velký tlak. Výborně ve trojicích zahráli blokaři Ešner s Petřinou.

Ve hře singlu nastoupil Sýkora proti Kadeřábkovi. V prvním setu nedokázal Sýkora zachytit dobrý Kadeřábkův útok. Ve druhém změnil Sýkora styl hry a přehrál Kadeřábka 10:1. Ve třetím setu se bojoval o každý míč, Sýkora měl ke konci setu navrh, kdy vedl už 9:7, bohužel tento stav nedokázal doplnit o jeden balón a Kadeřábek tak získal první bod utkání.

Ve hře otočené trojice nám nevyšel první set, ve druhém vystřídal Kaděra  Štěpaře a tento set jsme ještě dokázali vyhrát a dostat zápas do třetího setu, kde opět s trochou štěstí jsme vyhráli 10:9.