Extraliga mužů: TJ Slavoj Český Brod vs. TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "A"

08.04.2013 00:34

Dnešní utkání po příjezdu na hřiště přesunuto kvůli nepříznivému počasí do haly.

V první dvojici se představila mladá dvojice Janík s Vokáčem, která sehrála vyrovnanou partii proti zkušené reprezentační dvojici Mrákavi s Pelikánem, kterou bohužel ve třech setech prohrála.

Ve druhé dvojici se Sýkora s Cibulkou trápili se špatným zpracováním Rosenberkova kvalitního podání, tak si hosté po hladké výhře připsali druhý zápasový bod.

Do první trojice šla opět nečekaná sestava, Vokáč, Janík a Knytl. Naše trojice sehrála vyrovnaný zápas, kde výborným blokem Vokáče a dobrým polem dokázali porazit soupeře ve třech setech a tak jsme si mohli připsat první zápasový bod.

Druhá trojice se nedokázala dostat do hry a po hodně nevynucených chybách Kopova trojice vyhrála ve dvou setech.

Ve vložené dvojici se představil Kaděra s fluktuujícím Chuchlou. První set vyhráli hosté, kde naše domácí dvojice udělala pár chyb. Ve druhém setu naše sestava měla již slušný náskok, když si Chuchla obnovil svoje zranění kolene a tak za něj musel naskočit Martin Knytl, který pomohl dotáhnout druhý set do vítězného konce. Ve třetím setu se po nevynucených chybách v útoku si hosté připsali další zápasový bod. Stav zápasu byl 1:4.

Do singlu nastoupil za domácí Janík a za hosty Mrákava. V první setu po dobrém podání si Janík poradil se zkušeným Mrákavou. Ve druhém setu se ale situace obrátila. Mrákava začal svým podáním a dobrou hrou přehrávat Janíka a druhý set vyhrál stejným počtem bodů jako Janík první. Ve třetím setu rozhodlo Mrákavovo dobré podání s bezchybným útokem. Tak zkušený reprezentant vyhrál třetí set a hosté si připsali 5.zápasový bod.

Ve hře otočené trojice naše mladá trojice po bojovném výkonu podlehla Kopově formaci ve dvou setech a hosté tak ukončili zápas v poměru 1:6.

Dnešní výkon byl poznamenán zraněním. Vilda Ungermann se zranil na posledním tréninku před zápasem a tak nemohl nastoupil. Nepřitomnost Cmírala byla kvůli rodinným důvodům. V průběhu zápasu si obnovil zranění Chuchla, který by určitě pomohl uhrát další zápasový bod.

Vokáč, Cibulka, Kaděra, Chuchla, Ungermann, Knytl, Janík, Sýkora

Počet diváků - 91

0:1, 0:2, 1:2, 1:3, 1:4, 1:5, 1:6

1D-1D: Vokáč, Janík – Mrákava, Pelikán 1:2 (6:10, 10:7, 8:10)

2D-2D: Cibulka, Sýkora – Kop, Rosenberk 0:2 (5:10, 4:10)

1T-1T: Vokáč, Janík, Knytl – Mrákava, Rosenberk, Pospíšil 2:1 (10:8, 6:10, 10:8)

2T-2T: Cibulka, Sýkora, Kaděra (Chuchla) – Kop, Topinka, Pelikán 0:2 (5:10, 6:10)

3D-3D: Kaděra, Chuchla (Knytl) – Topinka, Pospíšil 1:2 (7:10, 10:8, 7:10)

1S-1S:Janík – Mrákava 1:2 (10:5, 5:10, 7:10)

1T-2T: Vokáč, Janík, Knytl – Kop, Topinka, Pelikán (Novotný) 0:2 (7:10, 8:10)