Extraliga mužů - 1.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. SK Liapor WITTE Karlovy Vary

Štěpař

Vokáč

1D-1D: Ešner, Janík – Medek J., Medek M. 2:0 (10:8, 10:8)

2D-2D: Kaděra, Vedral – Vanke, Hron 2:0 (10:8, 10:7)

1T-1T: Ešner, Janík, Sýkora – Svoboda, Medek M., Kubín V. (Vanke) 2:0 (10:6, 10:5)

2T-2T: Chejn, Vokáč, Štěpař (Vedral, Kaděra) – Medek J., Hron, Kubín V. 0:2 (5:10, 7:10)

3D-3D: Sýkora, Vokáč – Kubín V., Kubín V(10:4, 10:8)

1S-1S: Vedral – Hron 2:0 (10:8, 10:8)

1T-2T: Ešner, Janík, Sýkora – Medek J, Hron, Kubín V. 2:0 (10:9, 10:9)

80

1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 4:1, 5:1, 6:1

Na první domácí zápas v extralize jsme byli kompletní vyjma zraněného Cibulky.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Ešner, Janík. A po prvním lehce vyhraném setu si nakonec připsali výhru i v setu druhém, kde dokázali vyhrát 10:9.

V zápase druhých dvojic nastoupila opět naše klasicky složená dvojice ve složení Vedral, Kaděra a celé dva sety si držela od soupeře náskok. Oba sety tak poté dotáhla do vítězství v poměru 2:0.

V zápase trojic nastoupila naše první sestava ve složení Ešner, Janík a Sýkora. A celé dva sety diktovala tempo hry a po právu si připsala vítězství 2:0.

Naše druhá trojice nastoupila nově ve složení Chejn, Vokáč a Štěpař. A po začátku prvního setu a množství chyb střídal Chejna Kaděra. Nicméně ani tato změna nepřinesla obrat a soupeř zvítězil 2:0.

Na vloženou dvojici nastoupili Sýkora a Vokáč a celkem rychle si připsali výhru v prvním setu. Druhý set byl už vyrovnanější, ale po dobré obraně nakonec i druhý set slavili naši hráči.

V singlu nastoupil Vedral, který hrál proti Hronovi a první set po vyrovnaném průběhu ovládl 10:8. Stejný průběh měl i druhý set, a když hostující hráč udělal v koncovce chybu, Vedral se již nemýlil a zvítězil i ve druhém setu 10:8.

Ve hře otočených trojic nastoupila sestava vedená Ešnerem, kterému se dařilo i nadále a společně po prvním vyhraném setu ukončil svojí smečí i set druhý a zajistil nám tak první extraligové body.