Extraliga mužů: SK Liapor WITTE Karlovy Vary "A" vs. TJ Slavoj Český Brod

Knytl

Sýkora

1D-1D: Vanke, Kokštejn – Vokáč, Janík 2:1 (9:10, 10:7, 10:8)

2D-2D: Medek J., Bíbr – Cibulka, Cmíral 2:0 (10:8, 10:9)

1T-1T: Vanke, Kokštejn, Medek M. – Vokáč, Knytl, Janík (Cmíral) 2:0 (10:3, 10:5)

2T-2T: Medek J., Bíbr, Chytra – Cibulka, Kaděra, Sýkora 2:0 (10:9, 10:5)

3D-3D: Medek M., Babka (Chytra) – Kaděra, Sýkora 0:2 (5:10, 7:10)

1S-1S: Babka – Sýkora 2:1 (10:8, 7:10, 10:9)

1T-2T: Vanke, Kokštejn, Medek M. (Babka) – Cibulka, Kaděra, Sýkora 2:1 (10:4, 5:10, 10:9)

35

1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 4:1, 5:1, 6:1

Do první dvojce nastoupil Vokáč s Janíkem, kteří v prvním setu vyrovnanou hrou dokázali získat první set nejtěsnějším poměrem 10:9. Ve druhém setu domácí změnili taktiku podání a mladé dvojici to způsobilo problémy a zápas tak šel do třetího setu, kde po pár nevynucených chybách na příjmu se hosté ujali vedení a udrželi ho až do konce setu.

Ve druhé dvojici nastoupilo duo zkušených hráčů Cibulka s Cmíralem, kteří bojovali proti mladé nadějné dvojici Medka s Bíbrem, v zápase se bojovalo o každý bod, avšak tým domácích byl v koncovkách setů úspěšnější a zvítězil v zápas 10:8 a 10:9. Stav zápasu tak byl 2:0 pro domácí.

V první trojici dostali důvěru mladí borci, kteří jako jediní dokázali v minulém zápase bodovat. V tomto zápase se jim bohužel nedařilo a po nevynucených chybách tak domácí hladce vyhráli 2:0 na sety.

Druhá trojice měla již lepší nasazení a větší bojovnost, bohužel to opět také nestačilo na Medkovi trojici a tak si domácí připsali čtvrtý zápasový bod.

Ve vložené dvojici kralovalo duo Kaděra se Sýkorou, kteří si dokázali ve dvou setech poradit s J.Medkem s Babkou a střídajícím Chytrou.

Do singlu nastoupil Sýkora, který po prvním vlažném setu zabral a druhý set po počátečním vedení udržel do vítězného konce, ve třetím setu se bojovalo bod za bod, dokonce Sýkora měl 2 matchbally, které však nedokázal proměnit a z vítězství se tak radoval Babka.

Do hry otočené trojice nastoupila Cibulkova trojice proti Vankeho, v této trojici po nevydařeném prvním setu předvedli naši svěřenci výborný výkon a o vítězství je připravil ve třetím setu za stavu 9:9 výborný Vankeho blok.

Pořád čekáme na vyléčení zraněného kolena V.Ungermanna. Dále se potýkáme s nevyrovnaností týmu, kdy v prvním utkání zahrála dobře první půlka mančaftu a dnes se karta obrátila.Va