1D-1D: Brutovský, Perun – Líbal, Knytl 2:0 (10:2, 10:5)

2D-2D: Gebel, Plachý – Kaděra, Janík 1:2 (10:9,9:10, 9:10)

1T-1T: Brutovský, Gebel, Gargulák – Kaděra, Janík, Knytl 0:2 (7:10, 8:10)

2T-2T: Vichtora, Zbrožek, Perun – Vokáč, Cibulka, Sýkora 2:0 (10:8, 10:7)

3D-3D: Zbrožek, Tomek – Vokáč, Cibulka (Sýkora) 2:0 (10:8, 10:7)

1S-1S: Plachý – Sýkora 2:1 (8:10, 10:7, 10:7)

1T-2T: Brutovský, Gebel, Gargulák (Tomek) – Vokáč, Cibulka, Sýkora 0:2 (6:10, 6:10)

2T-1T: Vichtora, Zbrožek, Perun (Plachý) – Kaděra, Janík, Knytl 0:2 (5:10, 8:10)

1D-2D: Brutovský, Perun – Kaděra, Janík 2:0 (10:7, 10:9)

2D-1D: Gebel, Plachý (Vichtora) – Knytl, Líbal 2:0 (10:7, 10:9)

35

1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 4:2, 4:3, 4:4, 5:4, 6:4

Po příjezdu ke hřišti bylo jasné, že se bude hrát v hale, bylo chladne, neustále pršelo a na hřišti bylo pár kaluží. Tak rozhodčími byl nařízen přesun do haly v Hovězí.

Do první dvojice, jsme „předhodili“ Líbala s Knytlem proti slovenským reprezentantům, kteří hladce vyhráli první dvojici.

Ve druhé dvojici svedl boj Kaděra s Janíkem proti Gebelovi s Plachým, všechny tři sety skončili nejtěsnějším poměrem 10:9, přičemž radost z posledního úspěšného bohu jsme měli my po výborném bloku Kaděry ve třetím setu.

Do první trojice nastupovala Kaděrova trojice proti Brutovského trojici. Výborným polem Knytla a Janíka a podporou vysokého bloku Kaděry, tak naši svěřenci přehráli trojici vedenou mistrem světa Brutovským ve dvou setech.

Druhá trojice vedená Cibulkou s lehce zraněným Vokáčem a Sýkorou si nedokázala poradit s Perunovou trojicí i když průběh zápasu byl velice vyrovnaný.

Do vložené dvojice nastupovala naše silná dvojice Vokáče s Cibulkou a později střídajícím Sýkorou, která měla svůj zápas vyhrát, což se bohužel nepodařilo, protože nám chybělo štěstí na útoku.

Singl byl opět velkou bitvou mezi Sýkorou a Plachým, kde Plachý ve třísetové bitvě rozhodl výborným příjmem Sýkorova podaní a bezchybným zakončením.

Ve hře obou otočených trojic jsme zahráli velice dobře a svou bojovností a důsledností v obraně jsme dokázali prolomit obě domácí trojice a srovnat tak stav zápasu na 4:4.

Ve hře první otočené dvojice nastoupil Kaděra s Janíkem proti mistrům světa ze slovenska Brutovskému a Perunovi,  kteří se v prvním setu nemýlili na útoku a po dvou špatných útocích našich hráčů si tak pohlídali vedení až do konce setu. Ve druhém setu se nám podařilo zachytit pár útoků a proměňovat svoje body, bohužel za stavu 9:9 zahrál Kaděra razantní smeč doprostřed hřiště, kterou zachytil P.Perun a následným útokem ukončil zápas této dvojice.

V poslední dvojici ještě zkusil zabojovat Líbal s Knytlem proti Plachému a Gebelovi, v prvním setu si domácí pohlídali vedení, avšak ve druhém setu zahrál výborně Líbal a tak naši odskočili na vedení 8:6, které bohužel svými zbytečnými chybami na útoku ztratili a tak dvojici prohráli 10:9 a domácí se tak mohli radovat ze zisku dvou bodů z utkání.

Dnešní zápas byl postaven na remízu, kde měla vyhrát naše silná vložená dvojice, nebo nevyzpytatelný singl, to jsem nám bohužel nepodařilo a tak nám je aspoň útěchou, že máme lepší vzájemný poměr zápasů v utkání.