Sýkora Jan

Majer Milan

1D-1D: Cmíral, Ungermann – Vít. O, Vít P. 0:2 (8:10, 6:10)

2D-2D: Cibulka, Janík (Kaděra) – Dráždil, Pecina 1:2 (9:10, 10:7, 8:10)

1T-1T: Cmíral, Ungermann, Sýkora – Vít O., Vít P., Pecina 1:2 (10:9, 8:10, 6:10)

2T-2T: Vokáč, Kaděra, Janík – Brehm, Dráždil, Sýs 2:0 (10:7, 10:3)

1S-1S: Sýkora – Vít P. 0:2 (5:10, 9:10)

1T-2T: Cmíral, Ungermann, Sýkora – Brehm, Dráždil, Sýs 2:0 (10:6, 10:6)

2T-1T: Vokáč, Kaděra, Janík (Cibulka) – Vít O., Vít P., Pecina 1:2 (10:8, 2:10, 9:10)

30

0:1, 0:2, 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5

Do první dvojice nastupoval Cmíral s Ungermannem proti bratrům Vítům. Bohužel se naší dvojici nepodařilo prolomit výbornou obranu bratří Vítů a hosté tak ve zvítězili ve dvou setech a připsali si tak první zápasový bod.

Do druhé dvojice nastoupil Cibulka s Janíkem, kteří se potýkali se špatnou obranou a po pár nepřesnostech na útoku Cibulky se hostující dvojice Peciny s Dráždilem ujala vedení, do druhého setu nastoupil místo Cibulky Kaděra, který zahrál výborně v obraně a pomohl tak poslat zápas do třetího setu, kde po nevynucených chybách Janíka hosté odskočili na rozdíl dvou bodů a tento náskok se již nepodařilo stáhnout. Stav byl tak 2:0 pro Žatec.

Proti soupěřově silnejší trojici, kde hráli bratři Vítové s Pecinou nastoupila Ungermannova trojice, která se ovšem potýkala se stejnými problémy jako ve hře dvojic, nedokázali jsme prolomit hostující obranu a naopak hosté výborným útokem potvrzovali svou bezchybnou hru.

Kaděrova trojice nastupovala proti soupeřově slabší, což se v průběhu ukázalo, když jsme dokázali hladce vyhrát ve dvou setech po dobře odvedené práci Vokáče v poli.

Hra singlu byla jasnou záležitostí Petra Víta, který si se Sýkorou dokázal hladce poradit v prvním setu, ve druhém Sýkora zabojoval, ale bohužel za stavu 9:9 zkazil servis a bylo hotovo. Hostující tým odskočil na stav utkání 1:4.

Ve hře otočených trojic to šlo podobně jako ze začátku. Slabší hostujííc trojice nedokázala pozlobit Ungermannovu trojici a ta vyhrála ve dvou setech.

Druhá trojice sice dokázala poslat zápas až do třetího setu, v něm ovšem udělala hodně nevynucených chyb a po odpískaném sporném balonu za stavu 9:9 pro hosty tak zápas skončil výsledkem 5:2 pro Žatec.