1D-1D: Dráždil, Pecina – Kaděra, Janík (Vokáč) 0:2 (7:10, 8:10)

2D-2D: Vít O., Vít P. – Cibulka, Cmíral (Ungermann) 2:0 (10:7, 10:8)

1T-1T: Vít O., Vít P., Pecina – Vokáč, Kaděra, Janík 2:0 (10:6, 10:8)

2T-2T: Brehm, Dráždil, Sýs – Cmíral, Ungermann, Sýkora 1:2 (8:10, 10:9, 9:10)

1S:1S: Vít P. – Sýkora 2:1 (7:10, 10:4, 10:5)

1T-2T: Vít O., Vít P., Pecina – Cmíral, Ungermann, Sýkora (Cibulka) 2:0 (10:7, 10:6)

2T-1T: Brehm, Dráždil, Sýs – Vokáč, Kaděra, Janík 0:2 (3:10, 4:10)

1D-2D: Dráždil, Pecina – Cmíral, Ungermann (Cibulka) 2:0 (10:8, 10:7)

50

0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3

První dvojice Kaděry s Janíkem a střídajícím Vokáčem, který výborně zvládl konec druhého setu v obraně, zvládla porazit ve dvou setech domácích slabší dvojici Dráždila s Pecinou.

Do druhé dvojice nastoupil Cibulka se Cmíralem a střídajícím Ungermannem. Naši se potýkali s horším příjmem a po pár neproměněných útocích si domácí vytvořili náskok dvou bodů, který vždy dokázali dotáhnot do konce setů.

Ve hře trojic se opakovala situace jako v předchozím zápase. Slabší trojice s Dráždilem oba zápasy prohrála a Pecinova trojice oba zápasy vyhrála.

Prvním překvapením byla výhra prvního setu Sýkory v singlu, které bohužel nevydrželo, protože P.Vít změnil styl podání a Sýkora si s ním nedokázal poradit. Stav zápasu tak byl 3:2.

Další nečekané překvapení se stalo ve hře dvojic, kde Cmíral s Ungermannem a střídajícím Cibulkou prohráli proti slabší dvojici Dráždila s Pecinou ve dvou setech a domácí se tak mohli radovat z udržení v extralize a ukončení sezony.