Čech

1D-1D: Vedral, Sýkora – Souček, Flekač (Kaděra J.) 1:2 (10:9, 9:10, 7:10)

2D-2D: Kaděra, Janík – Holas, Kilík (Kolenský) 1:2 (10:7, 8:10, 7:10)

1T-1T: Kaděra, Sýkora, Štěpař (Ešner) – Kolenský, Holas, Kolík 0:2 (7:10, 9:10)

2T-2T: Cibulka, Janík, Vedral – Flekač, Šafr, Souček (Spilka) 1:2 (10:6, 7:10, 7:10)

1S-1S:  Sýkora – Kaděra J. 2:1 (4:10, 10:9, 10:8)

1T-2T: Kaděra, Sýkora, Ešner – Flekač, Šafr, Souček (Spilka) 2:0 (10:9, 10:6)

2T-1T: Cibulka, Janík, Vedral – Kolenský, Holas, Kilík  0:2 (6:10, 9:10)

50

0:1, 0:3, 0:4, 1:4, 2:4, 2:5

Na odvetný zápas play off s Čelákovicemi jsme opět nebyli kompletní, chyběl stále zraněný Vokáč.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Vedral, Sýkora. A po prvním prohraném setu jsme ovládli druhý set, takže se vše rozhodovalo v setu třetím. Tam si soupeř pohlídal svoje útoky a navíc přidal dobrou obranu a nakonec dokázal zvítězit 2:1.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše druhá dvojice ve složení Janík, Sýkora a tento zápas měl stejný průběh jako první dvojice. Vyrovnané sety 1:1 a soupeř opět dominoval v setu třetím, kdy dokázal zvítězit 10:7 a 2:1 na sety.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Kaděra, Sýkora, Štěpař a první set jim nevyšel. Štěpaře tak vystřídal Ešner a hru oživil. Nicméně i přesto soupeř ovládl oba sety po stavu 10:7 a 10:9.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Cibulka, Janík a Vedral. A po prvním vyhraném setu se nám tolik nedařilo a vše se rozhodovalo v setu třetím. Tam jsme nedokázali proměnit naše útoky a nakonec jsme třetí set prohráli v poměru 7:10 a 1:2 na sety.

V singlu nastoupil Sýkora, který hrál nově proti Kaděrovi J. A první set našemu hráči vůbec nevyšel. Druhý set po boji ovládl a nakonec si dobrý výkon přenesl i do třetího setu, který vybojoval v poměru 10:8 a 2:1, takže nám připsal první bod.

V zápase otočených trojic jsme nastoupili v sestavě Kaděra, Sýkora a Ešner a první set nám vyšel. V dobře nastaveném tempu jsme zahráli i druhý set, což nám přineslo výhru 2:0 a snížení na 2:4.

V další trojici zápasu jsme nastoupili v sestavě Cibulka, Janík a Vedral proti hostujícímu Kolenskému, Holasovi a Kilíkovi. První set ovládl soupeř v poměru 10:6. Druhý set byl vyrovnanější, ale za stavu 9:9 byl nakonec soupeř šťastnější a dokázal zvítězit 10:9 a 2:0 na sety. Tímto vítězství si připsal pátý bod a zajistil si tak postup do semifinále extraligy.