Truc

1D-1D: Ešner, Janík – Pachman, Chadim J. 1:2 (5:10, 10:7, 7:10)

2D-2D: Kaděra, Vedral (Vokáč) – Kalous, Kučera 0:2 (7:10, 9:10)

1T-1T: Ešner, Janík, Štěpař  – Kučera, Kalous, Chadim J. 0:2 (8:10, 8:10)

2T-2T: Vokáč, Cibulka, Sýkora (Vedral) – Fík, Cibulka O., Chadim T. 0:2 (6:10, 8:10)

3D-3D: Sýkora, Cibulka T. – Fík, Chadim T. 1:2 (9:10, 10:7, 9:10)

1S-1S:   Vedral – Kalous J 1:2 (7:10, 10:8, 9:10)

60

0:1, 0:2, 0:4, 0:5, 0:6

Na další domácí zápas jsme byli kompletní vyjma chybějícího Chejna.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Janík, Ešner. Po setech 1:1 se vše rozhodovalo až v setu třetím, kde soupeř chytil naše útoky a svoje bez problému proměnil a zvítězil tak 2:1.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše druhá dvojice ve složení Vedral, Kaděra a po špatném úvodu prvního setu střídal Vokáč Kaděru. Tato změna našemu týmu prospěla, ale druhý set měl bohužel soupeř i štěstí, když náš útok skončil na pásce a darovali jsme tak výhru soupeři v poměru 0:2.

V zápase trojic nastoupila naše nově sestavená trojice ve složení Ešner, Štěpař a Janík a po vyrovnaném boji v obou setech hosté ovládli vždy koncovky a brali vítězství 2:0 po setech dvakrát 10:8.

Naše druhá trojice nastoupila také v novém složení – Cibulka, Vokáč a Sýkora. Ale ani tato změna proti výborně hrajícím hostům nestačila a hosté si tak připsali další výhru v poměru 2:0.

Na vloženou dvojici nastoupili Sýkora a Cibulka proti Fíkovi a Chadimovi T. A první set naší sestavě nevyšel v koncovce, kde jsme prohráli 10:9. Druhý set byl ale lepší a vše se rozhodovalo v setu třetím, kde jsme měli jeden pokažený útok a to soupeři stačilo na výhru 10:9 a vítězství 2:1.

V singlu nastoupil Vedral, který hrál proti Kalousovi a první set těsně prohrál. Druhý set ale zlepšil svoji hru a vše se rozhodovalo ve třetím setu. Tam oba hráči předváděli výbornou hru a vše se rozhodovalo za stavu 9:9 tam Vedral přiriskoval servis, který se bohužel nevešel do hřiště a Kalous tak mohl slavit výhru v poměru 2:1. A tím zajistil Čakovicím výhru v poměru 6:0.