Extraliga mužů - 9.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary "A"

Sýkora

1D-1D: Vokáč, Cibulka – Vanke, Babka 1:2 (10:9, 6:10,7:10)

2D-2D: Cmíral, Janík – Medek J., Kokštejn (Chytra) 2:1 (10:5, 7:10, 10:8)

1T-1T: Kaděra, Knytl, Janík – Medek J., Chytra, Bíbr 0:2 (7:10, 8:10)

2T-2T: Vokáč (Cibulka), Cmíral, Sýkora – Vanke, Kokštejn, Medek M.

3D-3D: Kaděra, Sýkora – Medek M., Bíbr (Kubín) 2:0 (10:5, 10:6)

1S-1S: Sýkora – Babka 2:1 (10:6, 4:10, 10:9)

1T-2T: Kaděra, Knytl, Janík – Vanke, Kokštejn, Medek M. 0:2 (3:10, 5:10)

2T-1T: Vokáč, Cmíral, Sýkora (Cibulka) – Medek J., Chytra, Bíbr 0:2 (5:10, 2:10)

1D-2D: Vokáč, Cibulka – Medek J., Kokštejn (Chytra) 0:2 (8:10, 8:10)

50

0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 3:3, 3:4, 3:5, 3:6

Do první dvojice nastupoval Vokáč s Cibulkou proti reprezentantovi Vankemu s Babkou. První set naši vyhráli bojovným výkonem těsným poměrem 10:9. Ve druhém setu jsme neproměňovali útok a hodně balonů šlo rovnou do autu, tak hosté poslali zápas do třetího setu, kde opět našim nešla proměňovat náhra a od stavu 7:7 jsme už nepřidali ani jediný bod na rozdíl od hostů a ti tak hladce dotáhli set do vítězného konce.

Ve druhé dvojici nastupoval Janík se Cmíralem proti Kubovi Medkovi s Kokštejnem a ve 2. Setu střídajícím Liborem Chytrou. První set jsme vyhráli hladce po dobrém servisu a dobré práci v obraně našich. Ve druhém setu přišlo pár nevynucených chyb z naší strany, naopak hosté nechybovali na útoku a tak zápas šel do třetího setu, kde jsme se po bojovné hře mohli radovat z vítězství a srovnání stavu utkání na 1:1.

Ve hře všech čtyř trojic byla vidět obrovská převaha na straně hostů. Disponovali výbornou obranou podpořenou bezchybnými útoku přes blok i mimo něj a tak Jakub Medek i Honza Vanke si své trojice s přehledem vyhráli.

Do vložené dvojice šlo zkušené duo Kaděry se Sýkorou proti Matěji Medkovi s Bíbrem, kteří neproměňovali každý útok a tak naši trpělivou hrou dotáhli zápas do vítězného konce.

Do hry jednotlivců nastupoval Sýkora proti Babkovi, který v prvním setu měl problém s příjmem Sýkorova podání. Ve druhém setu si však už dokázal poradit, naopak Sýkora zkazil hodně balónů a zápas tak směřoval do třetího setu, kde se konala bitva o každý míč. Nakonec se mohl radovat Sýkora, když udolal Babku ve třetím setu s poměrem 10:9.

Ve hře otočených trojic se situace opakovala jako u trojic předchozích, hosté nás jednoznačně přehráli a my jsme se nedokázali prosadit na útoku.

Do hry otočené dvojice nastupoval Vokáč s Cibulkou proti Kubovi Medkovi s Kokštejnem, kteří v napínavém zápase dokázali udržet nervy a dotáhnout tak oba sety do vítězných konců s poměrem 2x 10:8. Tím rozhodli o své výhře 6:3.