Extraliga mužů - 8.kolo:TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "A" vs. TJ Slavoj Český Brod

Sýkora

1D-1D: Mrákava, Pelikán – Vokáč, Cibulka 2:1 (10:5, 9:10, 10:8)

2D-2D: Kop, Műller – Kaděra, Janík 2:1 (8:10, 10:6, 10:7)

1T-1T: Kop, Pelikán, Topinka – Kaděra, Janík, Knytl 2:0 (10:8, 10:7)

2T-2T: Műller, Pospíšil, Rosenberk – Vokáč, Cibulka, Sýkora 2:0 (10:7, 10:4)

3D-3D: Pospíšil, Rosenberk – Sýkora, Líbal (Knytl) 2:0 (10:2, 10:5)

1S-1S: Mrákava – Sýkora 1:2 (2:10, 10:5, 7:10)

1T-2T: Kop, Pelikán, Topinka - Vokáč, Cibulka, Sýkora 2:1 (9:10, 10:7, 10:6)

15

1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 5:0, 5:1, 6:1

Ve hře úvodních dvojic docházelo z naší strany k drobným chybám, které pak dokázali domácí hráči otočit ve svůj prospěch a tak i když jsme v obou dvojicích dovedli zápas do třetích setů, právě o ten kousek nás domácí porazili.

V první trojici v prvním setu se vedl vyrovnaný boj, kde jsme dokonce vedli 6:4 ale náskok jsme neudrželi a naopak Kop svým dobrým útokem dokázal získat náskok 2 bodů ke konci setu a tak vyhrát první set. Ve druhém setu jsme opět vedli my, když za stavu 5:3 pro nás bylo hřiště již po dlouho trvajícím dešti nepřizpůsobilé ke hře a tak jsme se přesunuli do haly, kde se domácí dokázali daleko lépe zorientovat a trojici dotáhli hladce do vítězného konce.

Podobný průběh jako měla první trojice měla i druhá hra trojic, kde jsme nedokázali prolomit výbornou obranu domácích a naopak domácí svým dobrým útokem přes blok nás přehrávali.

Ve vložené dvojici nastoupil fluktující Líbal se Sýkorou a později střídajícím Knytlem. Na našich svěřencích byla znát nervozita z velkého zápasu a tak domácí hladce vyhráli v poměru 10:2 a 10:5.

Do singlu nastoupil Sýkora proti Mrákavovi. První set hladce Sýkora vyhrál, ovšem ve druhém setu Mrákava zabral a výbornou hrou na útoku poslal zápas do třetího setu, kde svou dobrou hrou a bojovností dokázal Sýkora zvítězit.

Do hry otočené trojice nastoupila Cibulkova trojice proti Kopově. První set jsme vyhráli těsným poměrem 10:9. Ve druhém setu domácí zabrali a poslali zápas do třetího setu, kde po našich zbytečných chybách si domácí pohlídali průběh třetího setu a výhrou 10:6 tak ukončili zápas.