Čech

1D-1D: Kolenský, Kilík – Kaděra, Vedral 2:1 (10:7, 9:10, 10:7)

2D-2D: Spilka, Holas – Ešner, Janík 2:0 (10:9, 10:4)

1T-1T: Kolenský, Holas, Kylík – Vokáč, Kaděra, Štěpař (Vedral) 2:0 (10:9, 10:4)

2T-2T: Spilka, Šafr, Jeong Won Deok – Ešner, Janík, Sýkora (Cibulka, Chejn) 2:0 (10:7, 10:4)

3D-3D: Souček, Flekač (Son Son Yeon Seok) – Chejn, Sýkora (Vokáč) 2:1 (8:10, 10:7, 10:9)

1S-1S:   Kolenský – Sýkora 2:1 (10:9, 5:10, 10:9)

100

1:0, 2:0, 3:0, 5:0, 6:0

Na venkovní zápas v Čelákovicích jsme byli opět už zcela kompletní.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Kaděra, Vedral. Po stavu 1:1 se šlo do třetího setu, kde byli lepší domácí a zvítězili 10:7.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše druhá dvojice ve složení Ešner, Janík a celé dva sety se nedokázali dostat do hry. Soupeř tak bral vítězství 2:0.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Kaděra, Vedral, Štěpař a po prvním vyrovnaném ač prohraném setu 10:9, už soupeř nasadil vyšší tempo a druhý set vyhrál v klidu 10:4. Celkově tedy 2:0.

Naše druhá trojice nastoupila v klasickém složení Ešner, Janík a Sýkora. A po prvním prohraném setu vystřídali Cibulka a Chejn, nicméně ani tato změna nepřinesla větší zlepšení a domácí nás opět přehráli 2:0.

Na vloženou dvojici nastoupili Sýkora a Chejn proti domácímu Flekačovi a Součkovi. První set naší sestavě vyšel a zvítězil v koncovce 10:8. Druhý set byl ale horší a Chejna nahradil Vokáč. Tato změna nám ale nepřinesla změnu a ve třetím setu soupeř nakonec uspěl v koncovce a připsal si vítězství 2:1.

V singlu nastoupil Sýkora, který hrál proti Kolenskému a první set prohrál 10:9. Druhý set si připsal nás hráč v poměru 10:5 a vše se rozhodovalo ve třetím setu, kdy byl náš hráč na útoku, ale bohužel svůj útok nasměroval do autu a daroval tak Kolenskému vítězství 2:1.