1D-1D: Cmíral, Janík – Vít P., Dráždil 2:0 (10:8, 10:6)

2D-2D: Vokáč, Cibulka – Vít O., Pecina 2:0 (10:3, 10:9)

1T-1T: Cibulka, Cmíral, Sýkora – Vít P., Dráždil, Pecina 1:2 (7:10, 10:9, 7:10)

2T-2T: Kaděra, Knytl, Janík – Vít O., Pinkr, Sýs 2:1 (10:7, 9:10, 10:8)

3D-3D: Kaděra, Sýkora – Jančík, Sýs 2:0 (10:6, 10:5)

1S-1S: Sýkora – Vít O. 0:2 (9:10, 4:10)

1T-2T: Cibulka, Cmíral (Vokáč), Sýkora – Vít O., Pinkr, Sýs 2:1 (10:7, 5:10, 10:6)

2T-1T: Kaděra (Líbal), Knytl, Janík – Vít P., Dráždil, Pecina 1:2 (10:9, 4:10, 8:10)

1D-2D: Cmíral, Janík – Vít O., Pecina 2:0 (10:5, 10:5)

50

1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 4:3, 5:3, 6:3

V první dvojici nastoupil Janík s Cmíralem, proti nepříjemné dvojici Dráždila s Petrem Vítem, kteří se mohou pyšnit velmi dobrou obranou. Naši svěřenci však neponechali nic náhodě a poctivou přípravou na útok a dobrým útokem přehráli hosty ve dvou setech.

Ve druhé dvojici se čekalo velké drama, když Vokáč s Cibulkou nastoupili proti hlavní dvojici Žatce Ondry Víta s Michalem Pecinou. V prvním setu zahrál výborně Vokáč v poli a bezchybným útokem tak hladce vyhráli set 10:3. Ve druhém setu to pak byl boj o každý balon a nakonec jsme se mohli radovat my. Stav zápasu tak byl už 2:0.

Do první trojice hosté nasadili svojí silnější trojici, proti které nastupoval Cibulka s Cmíralem a nahrávajícím Sýkorou. V prvním setu se nám nepodařilo zachytit výborný útoku Peciny a tak hosté vyhráli s 3 bodovým rozdílem 10:7. Druhý set byl o poznání vyrovnanější, tam jsme urvali poslední konečný bod my a tak zápas šel do třetího setu, kde jsme potýkali s nepřesnou přípravou a z nevynucených chyb na útoku se hosté mohli radovat z výhry 10:8 a připsali si tak první zápasový bod.

Druhá trojice nastoupila proti papírově slabší trojici, kde byl hlavním tahounem Ondřej Vít. První set jsme lépe zvládli my a ve druhém setu se mohli radovat o jediný balon hosté a zápas tak šel do třetího setu, kde dobře blokující a smečující Kaděra dotáhl set do vítezného konce a stav utkání byl už 3:1.

Ve vložené dvojici šlo zkušené duo Kaděra se Sýkorou, kteří si s Jančíkem a Sýsem hladce poradili v poměru 10:6 a 10:5. A tak jsme odskočili na stav 4:1.

Do singlu za nás šel Sýkora proti reprezentantovi Ondrovi Vítovi. V prvním setu držel Sýkora krok s Vítem, avšak za stavu 9:9 Sýkora vykopnul balón do autu a tak se hosté mohli radovat z vítězství v prvním setu. Ve druhém setu přestalo jít Sýkorovi snad vše, nemohl trefit smeč, patu, prostě nic a tak měl Vít snadnou práci a vyhrál tak hladce 10:4 a připsal druhý žatecký bod v utkání.

Ve hře otočených trojic jsme šli do utkání s jasným cílem vyhrát a připsat si tak 5.zápasový bod. V prvním setu po dobré hře a dobrém výkonu to vypadalo nadějně. Ve druhém setu nám odešel příjem, nahrávky byly přímo bod blok a tak přišlo hodně chyb na útoku. Tak za stavu 8:5 pro hosty šel do hry náš žolík Vokáč, který druhý setu už nedokázal zlomit. Ve třetím setu však začal úřadovat naplno a po pár výborných blocích a svou velkou peckou na smeči urval třetí set a my jsme si tak připsali 5.bod v utkání.

Ve hře druhé trojice šla naše trojice proti silnější trojici hostů, kde se bojovalo o každý balon a my jsme vyhráli první set o jeden balon 10:9. Ve druhém setu hosté odskočili o 4 balony po 4 zkažených balonech našich svěřenců. Za stavu 7:4 šel do hry místo Kaděry mladý Líbal pokusit se zlomit nepříznivý průběh zápasu, což se mu bohužel napodařilo. Ve třetím setu se vše změnilo zpět jako tomu bylo v setu prvním, ale dobrá hra na bloku Kaděry nestačila na vítězství ve trojici a tak hosté snížili rozdíl utkání na 5:3.

Ve hře poslední dvojice předvedli Cmíral s Janíkem bojovný výkon a Janík smečovaným podáním dělal O.Vítovi veliké starosti. Tak naše dvojice po výborné hře vyhrála 2x 10:5 a mohli jsme se radovat z dalšího důležitého bodového skalpu Žatce.