Extraliga mužů - 6.kolo: TJ SLAVOJ Český Brod vs. TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice "A"

Cibulka

1D-1D: Ešner, Janík – Vondrášek, Matějka 2:1 (7:10, 10:9, 10:9)

2D-2D: Kaděra, Vedral (Cibulka) – Musil, Višváder 1:2 (5:10, 10:9, 9:10)

1T-1T: Ešner, Janík, Sýkora – Žikeš, Višváder, Šafránek (Tůma) 2:0 (10:3, 10:5)

2T-2T: Vokáč, Štěpař, Kaděra (Cibulka, Chejn) – Musil, Vondrášek, Matějka 0:2 (8:10, 3:10)

3D-3D: Sýkora, Chejn – Žikeš, Šafránek (Ryneš) 2:0 (10:8, 10:6)

1S-1S: Sýkora – Višváder 2:0 (10:8, 10:6)

1T-2T: Ešner, Janík, Sýkora – Musil, Vondrášek, Matějka 2:0 (10:1, 10:7)

2T-1T: Kaděra, Štěpař, Vokáč – Žikeš, Višváder, Šafránek (Tůma, Ryneš) 2:0 (10:6, 10:5)

85

1:0, 1:1, 2:2, 4:2, 6:2

Na další domácí zápas jsme byli již opět kompletní. V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Ešner, Janík. A po prvním prohraném setu zvládli oba další sety a připsali si výhru v poměru 2:1:

V zápase druhých dvojic nastoupila opět naše klasicky složená dvojice ve složení Vedral, Kaděra a první set prohráli 10:5 i přes střídání Kaděry Cibulkou. Druhý set se naše sestava zlepšila, ale třetí set patřil hostům, kteří srovnali zápas na 1:1.

V zápase trojic nastoupila naše první sestava ve složení Ešner, Janík a Sýkora. A svůj zápas zvládla velmi dobře, kdy soupeřili povolila jen osm míčů za dva sety.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Vokáč, Štěpař a Kaděra. A po chybách v prvním setu a množství chyb střídal Kaděru Cibulka. Tato změna nám ale nepřinesla úspěch a po prohraném i druhém setu si soupeř připsal vítězství 2:0.

Na vloženou dvojici nastoupili Sýkora a Chejn a po vybojovaném závěru setu vyhráli první set. Druhý set byl již z naší strany lepší a tak naše sestava zvítězila 2:0.

V singlu nastoupil Sýkora proti Višváderovi a po prvním  vyhraném setu si náš hráč pohlídal i set druhý a my se tak dostali do vedení 4:2.

Ve hře otočených trojic nastoupila sestava vedená Ešnerem, kterému se proti hostující lepší trojici dařilo a dovedl svoji sestavu do vítězství 2:0. Stejně tak si počínala i naše druhá trojice vedená Kaděrou, která také zvítězila 2:0 a náš tým tak slavil celkové vítězství 6:2.