1D-1D: Cibulka O., Suchý J. – Vokáč, Cibulka T. 2:1 (10:9, 9:10, 10:7)

2D-2D: Strejček, Putík (Kalous) – Cmíral, Janík 0:2 (7:10, 9:10)

1T-1T: Cibulka O., Putík, Kalous – Cibulka T., Cmíral, Sýkora 2:0 (10:8, 10:7)

2T-2T: Klabík, Macurek, Poncar (Kůrka) – Kaděra, Knytl, Janík 0:2 (6:10, 9:10)

3D-3D: Klabík, Macurek – Kaděra, Sýkora 2:0 (10:6, 10:9)

1S-1S: Strejček – Sýkora 0:2 (3:10, 4:10)

1T-2T: Cibulka O., Putík, Kalous – Kaděra, Knytl, Janík 2:1 (10:8, 7:10, 10:7)

2T-1T: Klabík, Macurek, Kůrka – Cibulka T., Cmíral, Sýkora 0:2 (5:10, 7:10)

1D-2D: Cibulka O., Suchý J. – Cmíral, Janík 0:2 (4:10, 6:10)

2D-1D: Strejček, Putík – Vokáč, Cibulka T. 1:2 (10:8, 8:10, 9:10)

20

1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 4:5, 4:6

Do zápasu první dvojice nastoupil Vokáč s Cibulkou T. proti Ondrovi Cibulkovi s Jiřím Suchým. Ze začátku zápasu jsme měli navrh my, když po pár chycených útocích jsme dokázali proměnit, ve druhém setu se stav obrátil a těžili s dobrého pole především domácí. Ve třetím setu po pár nevynucených chybách na útoku našich se tak domácí dostali do vedení, které si udrželi až do konce zápasu.

Ve druhé dvojici převládala zkušenost našich hráčů Cmírala s Janíkem, kteří dobře zahráli na útoku a předvedli dobrý výkon i v obraně. První set hladce vyhráli s 3 bodovým náskokem, ve druhém setu už vedli 9:7, ale domácí za nepříznivého počasí a se střídajícím Kalousem za Strejčka dokázali srovnat na 9:9. Za tohoto stavu jsme byli na příjmu a dokázali jsme se prosadit a dát závěrečný zápasový bod. Stav utkání jsme tak srovnali na 1:1.

Hned po dvojicích bylo utkání přerušeno kvůli špatnému stavu hřiště a stále trvajícímu dešti. Po 40 minutách bylo rozhodnuto, že se přesouváme do haly do Staré Boleslavi.

Do první trojice nastoupili opět bratři Cibulkové proti sobě, kde mladší Ondra měl na útoku proti našemu týmu navrh a hladce si poradil s blokujícím Cmíralem.

Ve hře druhé trojce bylo vidět na domácích nerozvážnost a po nevynucených chybách na útoku a po pár dobrých blocích Kaděry jsme trojici vyhráli také ve dvou setech.

Ve vložené dvojici za nás nastupovalo zkušené duo Kaděra se Sýkorou, kteří se nedokázali razantně na útoku a tak domácí Klabík s Macurkem se mohli radovat z dobře zahrané dvojice.

V singlu nastoupil Sýkora proti Strejčkovi, který měl velké problémy s výborným servisem Sýkory a po hodně zkažených balonech se Sýkora radova s hladce vyhraného singlu se stavem 10:3 a 10:4. Připsal nám tak důležitý srovnávající zápasový bod na 3:3.

V prvním setu první otočené trojice opět dominoval Cibulka na útoku a my jsme jen těžko chytali jeho rány přes blok. Ve druhém setu jsme za nepříznivého stavu zkusili změnit podání, kdy začal Janík smečované podání do Putíka a následně dal dvě esa, což domácí rozhodilo a my jsme tak poslali zápas do třetího setu, kde si ovšem Cibulka O. poradil se servisem Janíka a opět dominoval na útoku. Do zápasového vedení tak šli opět domácí.

Druhá otočená trojice vedená Cmíralem na bloku si dokázala hladce poradit s mladší trojicí Kůrky a po vyhraných dvou setech se tak stav zápasu opět srovnal na 4:4.

Proti domácí silné dvojici Cibulky se Suchým nastupoval Cmíral s Janíkem. Janík dobrým servisem rozhodil příjem Suchého a po dobré obraně našich hráčů jsme se mohli radovat z vítězství a bylo jasné, že si odvezeme minimálně jeden zápasový bod.

Ve druhé dvojici, kde nastupoval Vokáč s Cibulkou T. proti Strejčkovi s Putíkem. V prvním setu potýkal Vokáč se špatným příjmem a následně se tak nedokázal tolik prosazovat na útoku. Ve druhém setu Vokáč zkoncentroval příjem a po dobrém útoku tak poslal zápas do třetího setu. Třetí set byla velká bitva, kde rozhodovala každá chybička a když za stavu 8:8 po smeči spadnul Strejček do sítě, naši se ujali vedení 9:8. Domácí pak srovnali a za stavu 9:9 proběhli dva oddechové časy, jeden ze strany domácích a druhý od nás. Po příjmu Vokáče a následném dobrém útoku do strany Strejček vybral balon, ale následně na útoku vykopl míč metr do autu a my jsme se mohli radovat ze zisku dvou zápasových bodů. Stav zápasu tak skončil 6:4 pro nás.

V průběhu zápasu byla prováděna antidopingová kontrola, na kterou byl pozván Cibulka O., Poncar, Cmíral a Knytl.