Extraliga mužů - 5.kolo: SK Šacung ČNES Benešov 1947 vs. TJ SLAVOJ Český Brod

Chejn

Truc

1D-1D: Kadeřábek, Makara – Kaděra, Vedral 1:2 (9:10, 7:10)

2D-2D: Voltr, Pacovský – Ešner, Janík 0:2 (7:10, 6:10)

1T-1T: Kadeřábek, Makara, Knytl (Voltr) – Vokáč, Kaděra, Štěpař 0:2 (9:10, 9:10)

2T-2T: Hanuš, Krunert, Klika – Ešner, Janík, Sýkora (Truc, Chejn) 1:2 (10:7, 5:10, 9:10)

3D-3D: Hanuš, Krunert (Klika) – Vokáč, Sýkora (Chejn) 1:2 (1:10, 10:8, 8:10)

1S-1S:   Kadeřábek – Vedral 2:1 (10:8, 5:10, 10:8)

1T-2T: Kadeřábek, Makara, Voltr – Ešner, Janík, Sýkora (Chejn) 2:1 (7:10, 10:7, 10:7)

2T-1T:  Krunert, Hanuš, Klika (Pacovský) -  Kaděra, Vokáč, Štěpař 0:2 (7:10, 7:10)

35

0:1, 0:3, 0:4, 0:5, 2:5, 2:6

Na další venkovní zápas extraligy jsme byli již s uzdraveným Cibulkou a Chejnem.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Kaděra, Vedral. A po vyrovnaném boji ve všech třech se nakonec radovala naše dvojice po výhře 10:9 ve třetím setu.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše druhá dvojice ve složení Ešner, Janík a celé dva sety diktovali tempo hry. Po dvou setech 10:7 a 10:6 jsme brali vítězství 2:0.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Kaděra, Vedral, Štěpař a po prvním vyhraném setu 10:9 měl stejný průběh i setu druhý, kde jsme opět vyhráli 10:9 a celkově 2:0.

Naše druhá trojice nastoupila netradičně ve složení Chejn, Truc a Sýkora. A po prvním prohraném setu vystřídali Chejna a Truce Ešner a Janík. Tato změna nám prospěla a nakonec naše sestava brala vítězství v poměru 2:1.

Na vloženou dvojici nastoupili Truc a Chejn proti Hanušovi a Krunertovi. První set naší sestavě vyšel a zvítězil v koncovce 10:1. Druhý set byl ale horší a Truce nahradil Sýkora. Tato změna nám prospěla a ve třetím setu jsme již zápas dotáhli do vítězství 2:1.

V singlu nastoupil Vedral, který hrál proti Kadeřábkovi a první set prohrál 10:8. Druhý set se náš hráč zvedl, ale nakonec ve třetí set byl lepší soupeř a připsal domácím tak první bod.

V zápase otočených trojic zahrála sestava vedená Ešnerem celkem špatně a domácí trojice vedená Makarou zvítězila nakonec 2:1. Druhá naše sestava vedená Kaděrou ale zahrála naopak velmi dobře a oba sety vyhrála 10:8 a celkově 2:0, což znamenalo šestý bod pro náš tým.