Sýkora

Líbal

1D-1D: Spilka, Kolenský – Vokáč, Janík 2:0 (10:6, 10:9)

2D-2D: Kaděra J., Flekač – Cibulka, Cmíral 2:0 (10:6, 10:7)

1T-1T: Spilka, Doucek, Vedral – Cmíral, Ungermann, Sýkora 1:2 (4:10, 10:8, 5:10)

2T-2T: Kaděra J., Flekač, Kolenský – Vokáč, Janík, Cibulka (Knytl, Kaděra) 1:2 (10:5, 8:10, 9:10)

3D-3D: Doucek, Vedral  - Kaděra M., Sýkora 0:2 (9:10, 8:10)

1S-1S: Kolenský – Janík 2:0 (10:5, 10:5)

1T-2T: Spilka, Doucek, Vedral (Kačírek) – Kaděra M., Knytl, Janík 0:2 (9:10, 9:10)

2T-1T: Kaděra J., Flekač, Kolenský (Šafr) – Cmíral, Ungermann, Sýkora 0:2 (9:10, 8:10)

1D-2D: Spilka, Kolenský – Cmíral, Cibulka 2:0 (10:8, 10:6

2D-1D: Flekač, Kaděra J. – Vokáč, Janík 2:0 (10:5, 10:6)

65

1:0, 2:0, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 3:5, 4:5, 5:5

Do první dvojice proti sobě nastoupili čtyři spoluhráči, kteří v dresu Čelákovic vybojovali dorostenecký titul z dlouhodobých soutěží. Domácí se projevovali v obou dvojicích nepříjemným podáním a velmi dobrým výkonem v poli, zatímco my jsme v každém setu prvních dvojic udělali nevynucené chyby a domácí tak vyhráli obě dvojce hladce 2:0 a připsali si po dvojicích dvouzápasové vedení.

Do hry první trojice nastoupil V.Ungermann s J.Cmíralem a J.Sýkorou. Tito hráči předvedli velice dobrý výkon na útoku i v obraně, kde první set vyhráli hladce 10:4, ve druhém setu přišlo pár nevynucených chyb a domácí tak poslali zápas do třetího setu, který ovládla naše trojice a vyhrála rozhodující set 10:5.

Ve druhé trojici na začátek nastoupil Vokáč, Cibulka a Janík na nahrávce. Po pár špatných příjmech a absenci kvalitního útoku byl vystřídán Vokáč za M.Knytla, což vedlo ke stabilizování příjmu, ovšem domácí dělali hodně bodů přes blok a tak byl vystřídán Cibulka za Kaděru, který svým vysokým blokem zabránil domácím v jejich hře a podpořen dobrým útokem M.Kaděra dostal zápas trojic do třetího setu, který jsme po velké bitvě o každý míč nejtěsnějším poměrem získali my a srovnali jsme tak stav zápasu.

Vložená dvojice M.Kaděry se Sýkorou se ze začátku potýkala také s problémem na příjmu, ale naštěstí si Sýkora dokázal s Vedralovým podáním poradit a po chybách domácích na útoku v obou setech naše dvojice dotáhla zápas do vítězného konce.

Do singlu nastoupil Janík proti Kolenskému, který svou bezchybnou hrou a přesným podáním rozebral Janíka, který se nemohl dostat do hry. Stav zápasu se tak opět srovnal na 3:3.

Hra obou otočených trojic přestavovala velmi bojovné zápasy, kde o získání setu či jeho ztrátě rozhodoval každý míč a nakonec jsme se mohli radovat my, když jsme obě trojice vyhráli ve dvou setech těsnými poměry 10:9 a jednou 10:8. Bylo tak jasné, že odjedeme minimálně z remízou.

Domácí ovšem pokračovali svou výbornou a bezchybnou hrou ve dvojicích a tak Cmíral s Cibulkou ani Vokáč s Janíkem nedokázali prolomit domácích výborný výkon a utkání tak skončilo remízou.