1D-1D: Brutovský, Stupák (Gálus) – Kaděra, Vedral 0:2 (9:10, 7:10)

2D-2D: Chalupa, Plachý – Ešner, Janík 0:2 (9:10, 9:10)

1T-1T: Gálus, Plachý, Gebel – Vokáč, Kaděra, Vedral (Chejn) 2:0 (10:9, 10:5)

2T-2T: Chalupa, Gargulák, Stupák – Ešner, Janík, Sýkora 0:2 (9:10, 9:10)

3D-3D: Gebel, Tomek – Vokáč, Sýkora (Chejn) 2:1 (9:10, 10:7, 10:9)

1S-1S:   Stupák – Vedral 2:0 (10:9, 10:2)

1T-2T: Gálus, Plachý, Gebel – Ešner, Janík, Sýkora 1:2 (10:3, 5:10, 6:10)

2T-1T:  Chalupa, Gargulák, Stupák (Tomek) -  Kaděra, Vokáč, Vedral (Chejn) 2:0 (10:5, 10:8)

1D-2D:  Stupák Gálus - Ešner, Janík 0:2 (9:10, 9:10)

2D-1D: Chalupa, Plachý – Kaděra, Vedral 2:0 (10:5, 10:9)

30

0:2, 1:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5

Na další venkovní zápas extraligy jsme byli stále bez zraněného Cibulky, navíc chyběl Štěpař.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Kaděra, Vedral. A po zranění hostujícího hráče Brutovského naše sestava dotáhla zápas do vítězství 2:0.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše druhá dvojice ve složení Ešner, Janík a celé dva sety byly velmi vyrovnané. Nakonec měla naše sestava v obou setech více štěstí a brala oba sety 10:9 a také vítězství 2:0.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Kaděra, Vedral, Vokáč a po prvním prohraném setu i po střídání nakonec výsledek zápasu neotočila a prohrála v poměru 1:2.

Naše druhá trojice nastoupila klasicky ve složení Ešner, Janík a Sýkora. A ve velmi vyrovnaném utkání měl znovu Ešner více štěstí a dotáhl svoji sestavu k vítězství 10:9 v obou setech.

Na vloženou dvojici nastoupili Sýkora a Vokáč proti Gebelovi a Tomkovi. První set naší sestavě vyšel a zvítězil v koncovce 10:9. Druhý set byl ale horší a Sýkoru nahradil Chejn. Nicméně ani tato změna našemu týmu nepřinesla tížený bod, kdy v závěru třetího setu byl tentokrát šťastnější soupeř, který dotáhl zápas do vítězství 10:9.

V singlu nastoupil Vedral, který hrál proti Stupákovi a první set těsně prohrál 10:9. Druhý set se našemu hráči ale vůbec nedařilo a prohrál celkem snadno. Soupeř si tak odnesl výhr 2:0.

V zápase otočených trojic zahrála sestava vedená Ešnerem opět velmi dobře a přehrála domácí trojici vedenou Gálusem 2:1. Druhá naše sestava vedená Kaděrou ale zahrála pod svoje možnosti a ve hře se dlouho nemohla najít, domácí se tak radovali z vítězství  poměru 2:0 po setech 10:5 a 10:8.

V otočené dvojici nastoupili Ešner a Janík proti domácímu Stupákovi a Gálusovi. A opět naše dvojice sehrála výborný zápas, který dokázala dotáhnout do vítězství v poměru 2:0. V poslední zápase dne nastoupil Kaděra s Vedralem proti Chalupovi a Plachému. Po prvním lehce prohraném setu se ve druhém setu výrazně zlepšili. Soupeř si ale koncovku pohlídal a zápas tak skončil remízou 5:5.