Extraliga mužů - 3.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. SK Šacung ČNES Benešov 1947

Knytl

Sýkora

1D-1D: Cibulka, Cmíral – Doubrava, Pachman 0:2 (9:10, 7:10)

2D-2D: Vokáč, Janík – Ešner, Kalas 1:2 (8:10, 10:9, 8:10)

1T-1T: Vokáč, Ungermann, Knytl (Cmíral) – Doubrava, Holub, Štěpař 1:2 (7:10, 10:9, 7:10)

2T-2T: Cibulka, Kaděra, Sýkora (Janík) – Ešner, Kalas, Pachman 1:2 (5:10, 10:8, 8:10)

3D-3D: Ungermann, Kaděra – Kaděřábek, Flaks 1:2 (10:5, 6:10, 8:10)

1S-1S: Sýkora – Kadeřábek 1:2 (10:1, 5:10, 8:10)

45

0:1, 0:2, 0:3, 0:4, 0:5, 0:6

První dvojce Cibulka se Cmíralem nastoupila proti nově složené dvojici Pachmana s Doubravou, kteří svým bezchybným útokem dokázali vyhrát 2:0 na sety.

Ve druhé dvojici nastoupila naše mladá dvojice Vokáč s Janíkem proti Ešnerovi s Kalasem. V tomto zápase rozhodla zkušenost hostující dvojice.

V první trojici nastoupil Ungermann s Vokáčem a Knytlem a později střídal Cmíral. Na Ungermannovi bylo znát nedoléčené zranění a tak výkon nebyl 100%.

Ve druhé trojici nastoupil Cibulka s Janíkem a Sýkorou se střídajícím Kaděrou. První set získali jasně hosté, kteří měli bezchybný útok a domácí trojice se naopak nedokázala prosadit.

Do vložené dvojice nastoupilo zkušené duo Kaděra Ungermann, kteří první set získali hladce. Ve druhém setu začal mít Kaděra problém na útoku a to trvalo do konce zápasu. Naopak Flaks svoje body všechny proměnil a tak hosté připsali 5.zápasový bod.

Do singlu nastoupil Sýkora proti Kaděřábkovi, který v prvním setu vyhrál 10:1 díky výbornému podání. Začátek druhého setu poznamenaly nevynucené chyby Sýkory a náskok Kadeřábka pak už nestačil stáhnout. Ve třetím setu se Sýkora potýkal s problémem na smeči.