Cibulka

1D-1D: Ešner, Janík – Müller, Pospíšil 2:0 (10:5, 10:8)

2D-2D: Kaděra, Vedral – Rosenberk, Pelikán 0:2 (4:10, 8:10)

1T-1T: Ešner, Janík, Sýkora – Pelikán, Pavelka, Bertko 2:1 (10:9, 8:10, 10:8)

2T-2T: Vokáč, Štěpař, Vedral (Kaděra) – Müller, Pospíšil, Rosenberk 1:2 (5:10, 10:7, 7:10)

3D-3D: Sýkora, Vokáč (Štěpař) – Pavelka, Hanus 1:2 (10:8, 5:10, 8:10)

1S-1S: Sýkora – Hanus 2:0 (10:0, 10:0) skreč

1T-2T: Ešner, Janík, Sýkora – Müller, Pospíšil, Rosenberk 0:2 (7:10, 6:10)

2T-1T: Kaděra, Štěpař, Vedral – Pelikán, Pavelka, Gulda (Bertko) 2:0 (10:9, 10:9)

1D-2D: Ešner, Janík – Pelikán, Rosenberk 2:0 (10:9, 10:9)

2D-1D: Kaděra, Vedral – Mïller, Pospíšil 1:2 (7:10, 10:6, 9:10)

75

1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 4:1, 5:1, 6:1

Na druhý domácí zápas jsme byli kompletní vyjma stále zraněných Cibulky a Chejna.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Ešner, Janík. A po prvním lehce vyhraném setu si nakonec připsali výhru i ve druhém setu, kde vyhráli 10:8 a připsali nám první bod.

V zápase druhých dvojic nastoupila opět naše klasicky složená dvojice ve složení Vedral, Kaděra a celé dva sety nenašli recept na dobře hrajícího Pelikána a Rosenberka a soupeř se radoval z výhry 2:0.

V zápase trojic nastoupila naše první sestava ve složení Ešner, Janík a Sýkora. A po setech 1:1 se šlo do třetího setu, kde naše sestava nakonec zvítězila 10:8.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Vokáč, Štěpař a Vedral. A po chybách v prvním setu a množství chyb střídal Vokáče Kaděra. Tato změna nám přinesla úspěch ve druhém setu, soupeř si ale třetí set již pohlídal a zvítězil 2:1.

Na vloženou dvojici nastoupili Sýkora a Vokáč a po vybojovaném závěru setu vyhráli první set. Druhý set se jim ale nedařilo a Vokáče nahradil Štěpař, nicméně i ve třetím setu byl soupeř lepší a zvítězil 2:1 na sety.

V singlu nastoupil Sýkora proti Hanusovi a po prvním míči v setu si hostující hráč přivodil svalové zranění a musel zápas skrečovat. Náš hráč tak dostal zápas zcela zadarmo a tím bylo srovnáno na 3:3.

Ve hře otočených trojic nastoupila sestava vedená Ešnerem, kterému se ale nedařilo a proti hostující elitní trojici nenašla recept. Po setech 7:10 a 6:10 soupeř opět vedl tentokrát 4:3.

Druhá naše sestava vedená Kaděrou ovšem zabojovala a po prvním vyhraném setu a po otočení druhého setu ze 7:9 na 10:9, získala vítězství 2:0.

Ve hře otočených dvojic začala dvojice Ešner a Janík proti hostujícímu Pelikánovi a Rosenberkovi a oba sety se  rozhodovaly až v koncovkách, kde naši hráči měli více štěstí a oba sety dokázali vyhrát 10:9 a tím celý zápas 2:0.

V posledním zápase dne proti sobě nastoupili domácí Kaděra a Vedral a hostující Müller s Pospíšilem. Po vyrovnaném zápase a stavu 1:1 se vše rozhodovalo v koncovce třetího setu, kde za stavu 9:9 byli šťastnější hosté a zápas tak skončil remízou 5:5.