Extraliga mužů - 2.kolo: TJ AVIA Čakovice vs. TJ Slavoj Český Brod

Vokáč

Truc

1D-1D: Kalous J., Kučera – Kaděra, Vedral 2:0 (10:8, 10:8)

2D-2D: Pachman, Chadim J. – Ešner, Janík 2:0 (10:8, 10:6)

1T-1T: Pachman, Kučera, Chadim J. – Vokáč, Kaděra, Štěpař (Vedral) 1:2 (10:9, 9:10, 8:10)

2T-2T: Fík, Kalous J., Cibulka – Ešner, Janík, Sýkora (Truc) 2:0 (10:6, 10:3)

3D-3D: Macurek, Chadim T. (Kalous Z.) – Vokáč, Sýkora (Štěpař) 2:1 (8:10, 10:8, 10:9)

1S-1S:   Kalous J. – Sýkora 1:2 (10:9, 9:10, 8:10)

1T-2T: Pachman, Kučera, Chadim J. – Ešner, Janík, Sýkora 1:2 (10:6, 6:10, 8:10)

2T-1T:  Fík, Kalous J., Cibulka -  Kaděra, Štěpař, Vedral (Vokáč) 2:0 (10:6, 10:2)

1D-2D:  Kalous J., Kučera - Ešner, Janík (Truc) 2:1 (10:4, 8:10, 10:9)

40

1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 4:1, 4:3, 6:3

Na druhý zápas extraligy jsme byli stále bez zraněného Cibulky, ke kterému se ještě přidal nemocný Chejn.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Kaděra, Vedral. Po dvou vyrovnaných setech byl soupeř vždy o jeden útok napřed a naše dvojice tak nakonec oba sety prohrála 8:10.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše druhá dvojice ve složení Ešner, Janík a celé dva sety soupeře dotahovala, v obou setech ale přišli nepřesnosti a neproměněné útoky, které soupeř využil a zvýšil vedení na 2:0.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Kaděra, Štěpař a Vedral a po prvním prohraném setu a střídání Vokáče za Kaděru nakonec výsledek zápasu otočila na 2:1 ve svůj prospěch a nám tak připsala první bod.

Naše druhá trojice nastoupila klasicky ve složení Ešner, Janík a Sýkora. A po začátku prvního setu a množství chyb střídal Ešnera Truc. Nicméně ani tato změna nepřinesla obrat a soupeř zvítězil celkem snadno 2:0.

Na vloženou dvojici nastoupili Sýkora a Vokáč proti Macurkovi a Chadimovi T. A první set naší sestavě vyšel skvěle. Druhý set byl ale horší a Vokáče nahradil Štěpař. Celý zápas se rozhodoval až ve třetím setu, kdy měl soupeř i trochu štěstí a dotáhl zápas do vítězství 10:9.

V singlu nastoupil Sýkora, který hrál proti Kalousovi a první set těsně prohrál 10:9. Ostatní dva sety, ale zlepšil mezi hru i umístění úderů a ve třetím setu mohl slavit výhru v poměru 2:1. A tím nám zajistil druhý bod do konečného součtu.

V zápase otočených trojic zahrála sestava vedená Ešnerem velmi dobře a přehrála domácí trojici vedenou Kučerou 2:1. Druhá naše sestava vedená Kaděrou ale zahrála pod svoje možnosti a ve hře jim nefungovalo nic, lehce tak darovala zápas domácím v poměru 2:0.

V otočené dvojici nastoupili Ešner a Janík proti domácímu Kalousovi a Kučerovi. Za stavu 1:1 se vše rozhodovalo v setu třetím, kde naše trojice nakonec po boji prohrála a soupeř tak zvítězil v celkovém poměru 6:3.