1D-1D: Vít O., Vít P. – Cibulka, Janík 1:2 (8:10, 10:3, 9:10)

2D-2D: Pecina, Dráždil – Cmíral, Ungermann 1:2 (10:8, 8:10, 7:10)

1T-1T: Vít O., Vít P., Pecina – Kaděra, Ungermann, Knytl 2:0 (10:3, 10:4)

2T-2T: Dráždil, Sýs, Brehm – Cmíral, Janík, Sýkora 1:2 (10:6, 7:10, 6:10)

3D-3D: Sýs, Jančík (Brehm) – Sýkora, Kaděra 1:2 (7:10, 10:9, 5:10)

1T-2T: Vít O., Vít P., Pecina – Cmíral, Janík, Sýkora 2:1 (10:3, 8:10, 9:10)

2T-1T: Dráždil, Sýs, Brehm – Kaděra, Ungermann, Knytl 0:2 (9:10, 4:10)

1D-2D: Vít O., Vít P. – Cmíral, Ungermann (Knytl) 2:0 (10:8, 10:6)

2D-1D: Pecina, Dráždil – Cibulka, Janík 2:0 (10:0, 10:0)

35

0:1, 0:2, 1:2, 1:3, 1:4, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 5:5

Po dobrém začátku, kde jsme vyhráli obě dvojice se nám nepodařilo tento výborný začátek utkání potvrdit a hosté svojí trojici ve složení bratři Vítoví s Pecinou si hladce poradili proti naší nově složené trojici Kaděry, Knytla a Ungermanna. Do hry již nemohl nastoupit Cibulka, který se zranil během hry v první dvojici, kde si obnovil staré zranění levého nártu. Naše druhá trojice ve složení Cmíral, Janík a Sýkora nezačala vůbec dobře, když prohrála první set v poměru 10:6. Ve druhém setu se misky vah otočily a naši svěřenci vyhráli v poměru 10:7 a ve třetím setu jsme si již pohlídali vedení a dotáhli trojici do vítězného konce.

Do vložené dvojice nastupovalo naše klasické duo Kaděry se Sýkorou, kteří si v první setu poradili s Jančíkem a Sýsem. Ve druhém setu byl poměr balonu vyrovnaný a domácí poslaly zápas do třetího setu, když naši svěřenci nedokázali proměnit pár posledních útoků. Ve třetím setu však Sýkora s Kaděrou neponechali nic náhodě a zabrali a vyhráli tak třetí set hladce 10:5 a otočili další zápasový bod na naší stranu. Stav zápasu tak byl 1:4.

V singlu nastoupil Sýkora proti Petru Vítovi, se který si nedokázal poradit a prohrál tak ve dvou setech a domácí tak snížili stav zápasu na 2:4.

Ve hře první otočené trojice se nám nepodařil první set, který vyhráli hladce 10:3. Ve druhém setu jsme dokázali zabrat a vyhrát 10:8 a poslat zápas do třetího setu, kde jsme dokonce měli dvoubodový náskok, který jsme bohužel ztratili a za stavu 9:9 se nám nepodařilo zachytit útok domácích a ti si tak připsali další zápasový bod. Stav utkání 3:4.

Hra druhé trojice byla v prvním setu velice vlažná, ale i přes naše trojice dokázala zvítězit a ve druhém setu už neponechávali naši nic náhodě a vyhráli 10:4 a my jsme se tak mohli radovat z 5. zápasového bodu.

Ve hře otočené dvojice nastoupil Ungermann se Cmíralem a střídajícím Knytlem proti bratrům Vítovým, kteří si svou bezchybnou hrou dokázali vždy vytvořit několikabodový náskok, který udrželi až do konce obou setů a tím dokázali zápas poslat do hry poslední dvojice.

Hra poslední dvojice se bohužel nekonala z důvodu zranění Cibulky, který nebyl schopen pořádně chodit natož hrát. Tak si domácí připsali také 5. Zápasový bod a utkání tak skončilo remízou.