Sýkora Jan

1D-1D: Cmíral, Ungermann – Cibulka O., Suchý J. 2:0 (10:7, 10:3)

2D-2D: Cibulka T., Janík – Strejček, Putík 2:0 (10:9, 10:9)

1T-1T: Cibulka T., Cmíral, Sýkora – Klabík, Strejček, Macurek 2:0 (10:9, 10:3)

2T-2T: Kaděra, Knytl, Janík (Ungermann) – Cibulka O., Suchý J., Putík 0:2 (8:10, 9:10)

3D-3D: Kaděra, Sýkora – Klabík, Macurek 2:1 (10:8, 7:10, 10:8)

1S-1S: Sýkora – Strejček 2:0 (10:8, 10:4)

1T-2T: Majer, Cibulka, Sýkora – Suchý J., Cibulka O., Putík 0:2 (9:10, 3:10)

2T-1T: Kaděra, Knytl, Janík – Klabík, Strejček, Macurek 2:0 (10:3, 10:8)

40

1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 4:1, 5:1, 5:2, 6:2

Ve hře první dvojice byla vidět zkušenost našich hráčů, kteří dokázali párkrát zachytit dobrý útok soupeřů a ještě z něj bodovat.

Ve druhé dvojici to byl boj bod za bod, kde jsme se potýkali s nepřesnou mezihrou a tím jsme dávali šanci s námi držet krok, naštěstí poslední krok, nebo spíš bod jsme uhráli v obou setech my a tak jsme připsali druhý bod z utkání.

Ve hře první trojice, byla vidět opět na straně hostů vysoká kazivost, kdy po prvním vyrovnaném setu hosté naprosto odešli na útoku a my tak hladce vyhráli 10:3. Stav zápasu 3:0.

Hra Kaděrovi trojice proti Cibulkově byla v průběhu setu vcelku vyrovnaná, avšak výborně hrající Ondra Cibulka na útoku vždy rozhodl o výhře setu a nakonec i zápasu v poměru 2:0 na sety, kde nám ani vystřídání Ungermanna výrazně nepomohlo.

Hra vložené dvojice se mohla pyšnit tím, že jako jediný zápas z celého utkání byla na 3 sety, kde jsme se opět radovali my.

V singlu nastupoval tradičně Sýkora proti Strejčkovi, který si sice dokázal poradit s nepříjemným servisem Sýkory, avšak strašně mnoho míčů vykazil přímo do autu a ulehčil tak našemu hráči práci, který se mohl radovat z další výhry. Stav zápasu byl 5:1.

Ve hře bratrovražedných trojic se stejně jako v minulém duelu radoval nakonec mladší z bratrů Ondřej, který dokázal skolit svého bratra ve dvou setech v poměru 10:9 a 10:3.

Hra druhé otočené trojice proti hostující mladší trojici měla v prvním setu vcelku hladký průběh, kdy Kaděra výborně zaúřadoval na bloku a Knytl s Janíkem ho podpořili v obraně. Ve druhém setu už to byla hra bod za bod až do stavu 8:8, kdy jsme hostům utekli o jeden míč a po zachycení útoku jsme proměnili poslední balón a ukončili tím utkání se stavem 6:2 na zápasy.