Extraliga mužů - 13.kolo: TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice vs. TJ Slavoj Český Brod

Cibulka

1D-1D: Matějka, Višvader – Janík, Kaděra 2:1 (10:8, 5:10, 10:9)

2D-2D: Vondrášek, Musil – Vedral, Sýkora 2:0 (10:5, 10:6)

1T-1T: Matějka, Višvader, Ryneš – Vedral, Sýkora, Cibulka 2:1 (7:10, 10:7, 10:9)

2T-2T: Musil, Vondrášek, Šafránek (Musil L.) – Kaděra, Štěpař, Sýkora 1:2 (6:10, 10:6, 9:10)

3D-3D: Ryneš, Šafránek (Tůma) – Štěpař, Cibulka 0:2 (8:10, 6:10)

1S-1S: Sýkora – Višvader 0:2 (6:10, 3:10)

1T-2T: Matějka, Višvader, Ryneš – Kaděra, Štěpař, Sýkora 2:1 (8:10, 10:8, 10:8)

2T-1T: Musil, Vondrášek, Musil L. – Vedral, Sýkora, Cibulka 1:2 (10:9, 9:10, 7:10)

1D-12: Matějka, Višvader – Vedral, Sýkora 0:2 (9:10, 7:10)

2D-1D: Vondrášek, Musil – Janik, Kaděra 1:2 (7:10, 10:5, 9:10)

15

1:0, 3:0, 3:3, 4:3, 4:4, 4:6

Na venkovní zápas po prázdninové pauze jsme odcestovali pouze v 6ti lidech kvůli zranění našich dvou hráčů.

Naše první dvojice tak začala netradičně ve složení Kaděra a Janík. Po setech 1:1 se vše rozhodovalo v setu třetím, kde naše dvojice nedokázala proměnit svoje útoky a soupeř tak vyhrál v poměru 2:1.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice ve složení Sýkora, Vedral a vůbec se ji v obou setech nedařilo. Soupeř si tak odnesl klidnou výhru 2:0.

V zápase trojic nastoupila naše první sestava ve složení Vedral, Janík a Cibulka. A celý vývoj setů byl velmi vyrovnaný, nicméně soupeř udělal o chybu méně a dokázal zvítězit 2:1 a 10:9 ve třetím setu.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Kaděra, Štěpař a Sýkora. A po chybách prvním vyhraném setu se nám druhý set nepovedl a vše se rozhodovalo v setu třetím, kde jsme udrželi vítězný útok a zvítězili 2:1.

Na vloženou dvojici nastoupili Cibulka a Štěpař a po vyrovnaném průběhu nakonec naše dvojice brala výhru v poměru 10:8. Druhý set byl již z naší strany lepší a tak naše sestava zvítězila 2:0.

V singlu nastoupil Sýkora proti Višvaderovi a po prvním  vyhraném setu si náš hráč pohlídal i set druhý a náš tým tak srovnal na stav 3:3.

Ve hře otočených trojic nastoupila sestava vedená Kaděrou, kterému se proti hostující lepší trojici dařilo jen v prvním setu, ostatní dva sety vyhráli domácí a ujali se vedení 4:3. Nicméně srovnání přinesla naše druhá trojice, která dokázala otočit nepříznivý vývoj a nakonec přehrála soupeře v poměru 2:1.

Vše se rozhodovalo ve dvojicích, kde nejdříve dokázali vyhrát Vedral se Sýkorou, tak Kaděra s Janíkem, což nám nakonec přineslo 2 body do celkového součtu a tím pádem výhru v poměru 6:4 a dva body do tabulky.