1D-1D: Ešner, Janík – Makara, Krunert 0:2 (9:10, 7:10)

2D-2D: Vedral, Vokáč – Doubrava, Kalas 0:2 (7:10, 7:10)

1T-1T: Ešner, Janík, Štěpař (Vokáč) – Doubrava, Knytl, Krunert 0:2 (6:10, 6:10)

2T-2T: Kaděra, Sýkora, Vedral – Makara, Kalas, Voltr ml. 2:0 (10:9, 10:6)

3D-3D: Sýkora, Kaděra – Hanuš, Knytl (Sekera) 2:0 (10:9 10:6)

1S-1S:   Sýkora – Krunert 2:0 (10:9, 10:6)

1T-2T: Ešner, Janík, Štěpař (Vokáč) – Makara, Kalas, Voltr 1:2 (4:10, 10:8, 9:10)

2T-1T:  Kaděra, Sýkora, Vedral -  Doubrava, Knytl, Krunert 0:2 (7:10, 6:10)

1D-2D: Ešner, Janík – Doubrava, Kalas (Voltr) 1:2 (9:10, 10:4, 8:10)

45

0:1, 0:3, 1:3, 3:3, 3:5, 3:6

Na poslední zápas před prázdninami jsme byli klasické sestavě vyjma zraněného Cibulky a mimo byl i Chejn.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Ešner, Janík. A po vyrovnaném boji naše dvojice nakonec prohrála 9:10 v prvním setu. V setu druhém promrhala vysoké vedení a nakonec darovala soupeři výhru 10:7 a 2:0 na zápasy.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše druhá dvojice ve složení Vedral, Vokáč. A první set se naší dvojici vůbec nevydařil. Druhý set už byl z našeho pohledu lepší, ale hosté si svoje vítězství už pohlídali a připsali si další bod a vedení 2:0.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Enšer, Janík, Štěpař proti trojici vedené Doubravou, který oba sety usměrňoval svoje tvrdé smeče a dotáhl svůj týmu k vítězství 2:0.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení, Kaděra, Vedral a Sýkora. A po prvním vyhraném setu 10:9 se naší trojici dařilo i v setu druhém, kde dokázala zvítězit 10:6 a snížit tak stav utkání na 1:3.

Na vloženou dvojici nastoupili Sýkora a Kaděra proti Hanušovi a Knytlovi. První set naší sestavě vyšel a zvítězil v koncovce 10:9. Druhý set byl ještě lepší a naše dvojice si již vítězství pohlídala a brala vítězství 10:6 a 2:0 na sety.

V singlu nastoupil Sýkora, který hrál proti Krunertovi a první set vyhrál 10:9. Druhý set si již náš hráč vítězství pohlídal a zvítězil celkem v pohodě 10:6. Bylo tedy srovnáno 3:3 na zápasy.

V zápase otočených trojic zahrála sestava vedená Ešnerem velmi dobře oproti svému prvnímu zápasu, hosté měli ale i trochu štěstí a nakonec zvítězili 2:1 ve třetím setu. Šacung tak vedl 4:3. Druhá naše sestava vedená Kaděrou ale zahrála naopak dost špatně a nedokázala zopakovat svůj výkon z prvního duelu a proti dobře hrajícímu Doubravovi padli 2:0 na sety.

V zápase otočených dvojic nastoupila naše sestava Ešner, Janík proti hostujícímu Kalasovi a Doubravovi. První set naše dvojice prohrála 10:9, nicméně druhý set se naše dvojice zlepšila a dokázala zvítězit 10:4 a vše se rozhodovalo v setu třetím. Tam dominoval hostující Kalas, který i přes svoji nemoc a zranění dokázala proměňovat svoji útoku a dotáhl tak Šacung k celkovému vítězství 6:3.