Extraliga mužů - 11.kolo: TJ Slavoj Českýá Brod vs. NK CLIMAX Vsetín

Chejn

Truc

1D-1D: Ešner, Janík  – Brutovský, Stupák 2:0 (10:9, 10:7)

2D-2D: Vokáč, Vedral – Chalupa, Plachý 0:2 (7:10, 7:10)

1T-1T: Ešner, Štěpař, Janík (Chejn) – Chalupa, Nezval, Gargulák 1:2 (6:10, 10:8, 9:10)

2T-2T: Vokáč, Sýkora, Kaděra (Vedral) – Plachý, Brutovský, Stupák 0:2 (5:10, 7:10)

3D-3D: Kaděra, Sýkora – Gálus, Nezval 2:1 (10:9, 9:10, 10:9)

1S-1S:   Sýkora – Stupák 2:0 (10:9, 10:4)

1T-2T: Ešner, Štěpař, Janík (Chejn) – Brutovský, Stupák, Stupák 1:2 (7:10, 4:10)

2T-1T:  Kaděra, Vedral, Sýkora -  Chalupa, Gálus, Gargulák (Nezval) 0:2 (9:10, 9:10)

1D-2D:  Ešner, Janík - Plachý,  Chalupa 0:2 (8:10, 7:10)

35

1:0, 1:1, 3:3, 3:4, 3:5, 3:6

Na další odvetný zápas extraligy jsme byli stále bez zraněného Cibulky.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Ešner, Janík. A po vyrovnaném prvním setu naše s koncovkou pro náš tým se naše dvojice ujala vedení  i v setu druhém, který dokázala taktéž vyhrát,  takže jsme si připsali první bod za vítězství 2:0.

V zápase druhých dvojic nastoupila naše dvojice v novém složení s Vokáčem a Vedralem. Celé dva sety ale diktovali tempo hry hostující, kteří i nakonec oba sety vyhráli v poměru 2x 10:7.

V zápase trojic nastoupila naše sestava ve složení Štěpař, Ešner, Janík a po prvním prohraném setu střídal Chejn Ešnera. Hra se vyrovnala a vše se rozhodovalo v setu třetím, kde jsme bohužel promrhali vedení 9:7 a set nakonec prohrálo 9:10 a celkově 1:2.

Naše druhá trojice nastoupila klasicky ve složení Vokáč, Vedral a Sýkora. A po špatném výkonu střídal Kaděra Vokáče. Nicméně ani tato změna nepřinesla změnu v utkání a soupeř si vítězství pohlídal po setech 10:5 a 10:7.

Na vloženou dvojici nastoupili Sýkora a Kaděra proti Gálusovi a Nezvalovi. První set naší sestavě vyšel a zvítězil v koncovce 10:9. Druhý set ovládli hostující ve stejném poměru a tak se vše rozhodovalo v setu třetím, kde jsme byli šťastnější a ovládli ho také 10:9 a 2:1 na sety.

V singlu nastoupil Sýkora, který hrál proti Stupákovi a první set těsně vyhrál 10:9. Druhý set náš hráč ještě více dominoval a zvítězil 10:4 a celkově 2:0 na sety.

V zápase otočených trojic zahrála sestava vedená Ešnerem pod svoje možnosti a tak jí hostující trojice vedená  Brutovským lehce porazila v poměru 2:0. Druhé odvetné trojice už byly mnohem vyrovnanější, soupeř měl ale v koncovkách vždy více štěstí a zvítězil v obou setech 10:9.

V otočené dvojici nastoupili Ešner a Janík proti hostujícímu Chalupovi s Plachým. Po vyrovnaném průběhu v obou setech ale Plachý zvládl velmi silně servírovat, což nám dělalo problémy na příjmu a následně i v mezihře, čehož soupeř využil a nakonec zvítězil 2:0 na sety a celkově ovládl zápas v poměru 6:3.