Extraliga mužů - 11.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. TJ Spartak Čelákovice

Knytl

Sýkora

1D-1D: Cmíral, Janík – Spilka, Kolenský 2:1 (10:9, 8:10, 10:8)

2D-2D: Vokáč, Cibulka (Ungermann) – Flekač, Kaděra J. 0:2 (6:10, 7:10)

1T-1T: Kaděra M., Knytl, Janík (Vokáč) – Flekač, Kaděra J., Kolenský 0:2 (8:10, 7:10)

2T-2T: Cibulka, Cmíral, Sýkora (Ungermann) – Spilka, Frank, Vedral 0:2 (9:10, 9:10)

3D-3D: Kaděra M., Sýkora – Šafr, Kačírek 0:2 (9:10, 8:10)

1S-1S: Sýkora – Vedral 2:1 (9:10, 10:9, 10:8)

1T-2T: Kaděra M., Knytl, Janík (Vokáč) – Spilka, Vedral, Frank 0:2 (9:10, 8:10)

2T-1T: Cibulka, Cmíral, Sýkora (Ungermann) – Flekač, Kaděra J., Kolenský (Kačírek) 2:1 (10:7, 1:10, 10:7)

1D-2D: Cmíral, Janík – Kaděra J., Flekač 0:2 (7:10, 5:10)

87

1:0, 1:1, 1:2, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:6

Před začátkem utkání bylo jasné, že díky špatnému počasí se utkání bude přesouvat do haly.

V první dvojici nastoupila stabilní dvojce Cmírala s Janíkem proti hostujícímu Spilkovi s Kolenským. Zápas se odehrával s velkou bojovností na obou stranách a tak o výhře našich hráčů  rozhodovalo ve všech třech setech jen pár balónů.

Druhá dvojice Cibulky s Vokáčem bohužel nestačila na dobře hrající duo Jana Kaděry s Flekačem, kteří si pohlídali v obou setech svůj náskok a bezchybným útokem tak srovnali stav zápasu na 1:1.

Ve hře prvních trojic se vyskytovalo na naší straně mnoho zbytečně zkažených útoků, které ve vypjatých zápasech nakonec rozhodly ve prospěch Čelakovického týmu.

Vložená dvojice, kde nastoupil Milan Kaděra s Honzou Sýkorou proti druholigové sestavě hostů ve složení Šafr a Kačírek si nedokázala poradit s útokem hostů a při neproměnění pár našich útoků tak hosté vyhráli ve dvou setech a odskočili tak na tříbodový zápasový rozdíl.

Do hry singlu nastupoval tradičně Sýkora proti bývalému hráči Českého Brodu Marku Vedralovi. Hra singlu se nesla ve stejném duchu jako předchozí zápasy, bojovná hra, kde o výhře či prohře rozhodoval každý balon, první set těsně vyhrál Vedral, druhý set naopak Sýkora, který i ve třetím setu měl na své straně více štěstí a mohl se nakonec radovat z výhry.

Hra Kaděrovy trojice opět obsahovala mnoho nevynucených chyb a tak hostující tým se mohl opět radovat z dvousetové výhry.

Hra druhé trojice dostala změn a naši dokázali vyhrát s přehledem první set 10:7, bohužel ve druhém setu hosté suverénně vyhráli a poslali tak zápas do třetího setu, kde stejným poměrem jako v prvním setu jsme se mohli radovat my.

Naše první dvojice, která hrála proti Flekačovi s Kaděrou nedokázala zachytit výborný útok hostů a po neproměněných dvou, třech balonech v každém setu, tak bylo rozhodnuto, že si hosté odvezou cenné dva body ze zápasu.