1D-1D: Pospíšil, Pelikán – Janík, Sýkora 1:2 (10:5, 7:10, 6:10)

2D-2D: Pavelka, Bertko – Kaděra, Vedral 2:0 (10:7, 10:9)

1T-1T: Pospíšil, Gulda T., Spousta – Ešner, Štěpař, Vedral 2:0 (10:3, 10:5)

2T-2T: Pavelka, Topinka, Pelikán – Kaděra, Sýkora, Janík 1:2 (10:8, 9:10, 9:10)

3D-3D: Gulda T., Halva – Štěpař, Ešner 0:2 (5:10, 8:10)

1S-1S: Bertko – Sýkora 1:2 (10:8, 6:10, 7:10)

1T-2T: Pospíšil, Gulda T., Spousta – Kaděra, Janík, Sýkora 2:0 (10:6, 10:6)

2T-1T: Pavelka, Topinka, Bertko (Halva) – Ešner, Štěpař, Vedral 0:2 (5:10, 5:10)

1D-2D: Pospíšil, Topinka – Kaděra, Vedral 2:1 (9:10, 10:9, 10:7)

2D-1D: Pavelka, Bertko – Janík, Sýkora 2:0 (10:7, 10:8)

35

0:1, 2:1, 2:4, 3:5, 5:5

Na zápas do Modřice jsme odjeli v šesti hráčích (včetně zraněného Ešnera) bez Vokáče, Chejna a Cibulky.

V úvodním zápase dvojic začala naše dvojice ve složení Sýkora, Janík. A po prvním lehce prohraném setu se naš dvojice zvedla a dokázala zaskočit oba sety soupeře, takže nakonec brala výhru v poměru 2:1.

V zápase druhých dvojic nastoupila opět naše klasicky složená dvojice ve složení Vedral, Kaděra a celé dva sety se rozhodovaly v koncovkách. Tam soupeř byl kvalitnější a po setech 10:7 a 10:9 srovnal stav utkání na 1:1.

V zápase trojic nastoupila naše první sestava ve složení Ešner, Štěpař a Vedral. Náš výkon byl poznamenán zraněním Ešnera, takže soupeř v klidu ovládl zápas v poměru 2:0.

Naše druhá trojice nastoupila ve složení Kaděra, Janík a Sýkora. Vyrovnaný průběh zápasu nakonec rozhodovala až koncovka třetího setu, kde Kaděra vytloukl blok Pavelky a připsal tak naší trojici výhru 2:1.

Na vloženou dvojici nastoupili Štěpař a Ešner a po nevyužití šance soupeře hrát přes zraněného Ešnera se nám podařilo vyhrát 2:0 po setech 10:5 a 10:8.

V singlu nastoupil Sýkora proti Bertkovi a po prvním prohraném setu se náš hráč zvedl a ostatní dva sety již dominoval. Vyhrál tak v poměru 2:1.

Ve hře otočených trojic nastoupila sestava vedená Kaděrou, kterému se ale nedařilo a proti hostující elitní trojici nenašel recept. Po setech 6:10 a 6:10 vyhrál soupeř v poměru 2:0.

Druhá naše sestava vedená Ešnerem ovšem zabojovala a po výborných blocích Ešnera dokázala přemoct trojici vedenou Pavelkou 2:0.

Ve hře otočených dvojic začala dvojice Kaděra a Vedral proti hostujícímu Pospíšilovi a Topinkovi a po setech 1:1 se vše rozhodovalo až v setu třetím. Tam Kaděra nedokázal proměnit svoje útoky, čehož soupeř využil a zvítězil nakonec v poměru 10:7 a 2:1 na sety.

V posledním zápase dne proti sobě nastoupili domácí Pavelka a Bertko, proti Janíkovi se Sýkorou a po prohraném prvním setu naše dvojice udělala i množství chyb v setu druhém, takže si nakonec soupeř odnesl výhru 2:0 a zápas tak skončil stejně jako v Č. Brodě remízou 5:5.