1D-1D: Ungermann, Cmíral – Mrákava, Pelikán 2:0 (10:7,10:8)

2D-2D: Kaděra, Janík – Kop, Muller 2:1 (8:10, 10:7, 10:9)

1T-1T: Cibulka, Ungermann, Petřina – Mrákava, Gulda, Pelikán 0:2 (9:10, 7:10)

2T-2T: Ešner, Janík, Sýkora – Kop, Muller, Rosenberk 1:2 (9:10, 10:5, 8:10)

3D-3D: Cibulka, Ešner – Rosenberk, Gulda 2:0 (10:8, 10:6)

1S-1S: Sýkora – Mrákava 0:2 (8:10, 6:10)

1T-2T: Cibulka, Ungermann, Petřina – Kop, Muller, Rosenberk 0:2 (7:10, 9:10)

2T-1T: Ešner, Janík, Sýkora – Mrákava, Gulda, Pelikán 1:2 (10:8, 5:10, 7:10)

1D-2D: Ungermann, Cmíral – Kop, Muller 0:2 (9:10, 6:10)

75

1:0, 2:0, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4, 3:5, 3:6

První dvojice ve složení Ungermanna s flutktujícím Cmíralem proti Pelikánovi s Mrákavou byla odehrána výborně a po bezchybné hře jsme se mohli radovat z prvního  bodu.

Do druhé dvojice nastoupil Janík tentokrát s Kaděrou proti Kopovi s Mullerem. První set naši nedokázali dotáhnout do vítězného konce kvůli špatnému přijmu a následném neproměnění útoku. Ve druhém setu se příprava zlepšila a po dobré obranné práci našich svěřenců se šlo do třetího setu, kde pokračovala naše dobrá hra a tak jsme dokázali vyhrát těsným poměrem 10:9 a připsat tak druhý bod utkání.

Ve hře první trojice bylo štěstí na straně soupeře, když Ungermann nedokázal za příznivého stavu 9:6 dotáhnout set do vítězného konce. Druhý set již byl v režii hostů, kteří si pohlídali své vedení od začátku setu až do konce.

V druhé trojici to byl boj o každý míč, kde Ešnerova trojice disponovala výbornou obranou. První set těsným poměrem vyhráli hosté, druhý s poměrem 10:5 my. Ve třetím setu jsme nedokázali proměnit a hosté tak využili příležitosti a Kop nás vždy potrestal. Stav zápasu tak byl 2:2.

Do vložené dvojice nastoupil Cibulka s Ešnerem proti Rosenberkovi s Guldou. Hra naší dvojice byla na výborné úrovni a dařilo se nám proměňovat většinu útoků a také zachytit slabší útok hostů, což mělo za následek výhru ve dvou setech.

Do singlu nastupoval tradičně Sýkora proti Mrákavovi. Sýkorovi se nedařila zatlačit Mrákavu do zadních částí hřiště a naopak nevynucenými chybami na útoku mu jeho práci ulehčil. Dobře hrající Mrákava nenechal nic náhodě a po trpělivé hře dokázal oba sety vyhrát a srovnat tak skóre utkání na 3:3.

Hra otočených trojic byla podobná jako hra předchozí. Ungermannova trojice podlehla Kopově trojici ve dvou setech a Ešnerova trojice podlehla Pelikánově ve třech setech, kde ani střídání ve druhém setu Ešnera za Kaděru nepomohlo.

Hra poslední dvojice Ungermanna se Cmíralem proti Kopovi s Mullerem měla jasného lídra a tím bylo hostující duo. Hosté tak dotáhli utkání do vítězného konce.

V našem týmu jsme povolali z béčka Cmírala, kvůli zranění kolena J.Vokáče. Zranění Čadiny stále trvá.

Hostující celek měl také zraněné dva hráče a to Topinku a Pospíšila.