Extraliga - 9.kolo: TJ Slavoj Český Brod : NK CLIMAX Vsetín

Líbal

Sýkora

1D-1D: Kaděra, Janík – Gebel, Nezval 2:0 (10:9, 10:6)

2D-2D: Cibulka, Ešner – Plachý, Brutovský 0:2 (9:10, 8:10)

1T-1T: Cibulka, Petřina, Štěpař – Nezval, Vichtora, Brutovský (Gargulák) 2:0 (10:3, 10:6)

2T-2T: Cmíral, Kaděra, Sýkora (Ešner) – Gebel, Plachý, Belko 0:2 (4:10, 7:10)

3D-3D: Cmíral, Štěpař – Tomek, Belko 0:2 (8:10, 9:10)

1S-1S: Sýkora – Brutovský 0:2 (9:10, 4:10)

1T-2T: Cibulka, Štěpař, Petřina – Gebel, Plachý, Belko 2:1 (10:8, 9:10, 10:9)

2T-1T: Cmíral, Kaděra, Sýkora – Nezval, Vichtora, Brutovský 0:2 (6:10, 7:10)

1D-2D: Kaděra, Janík – Plachý, Brutovský 1:2 (7:10, 10:7, 9:10)

10 venku (20 uvnitř boudy)

1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 3:6

Naše první dvojice Kaděry s Janíkem si dokázala poradit s Gebelem s Nezvalem ve dvou setech, kde se našim podařilo zachytit pár útoků hostů a prodat všechny své útoky.

Druhá dvojice Ešnera s Cibulkou také předvedla bojovný výkon proti Plachému s Brutovským. Bohužel každá menší chyba domácích byla potrestána a hosté tak dokázali vyhrát ve dvou setech s těsnými poměry skóre.

První trojice, kde hrál Cibulka, Petřina a nově Štěpař zahrála výborně proti Brutovskému trojici. Dokázala soupeře hladce přejet 10:3 a 10:6 a tím připsat další bod utkání.

Druhá trojice nenavázala na výborný výkon Cibulkovy trojice, spíše naopak. V první setu po několika zbytečných chybách vystřídal Ešnera Kaděra, který bohužel nedokázal otočit průběh hry a hosté tak ve dvou setech vyhráli.

Ve vložené dvojici nastoupil Cmíral se Štěpařem proti Tomkovi s Belkem. Celý zápas byl bojovný, kde šlo vše bod za bod a bohužel vznikly na naší straně vždy jedna nebo dvě zbytečné chybičky na útoku. Tyto chyby hosté využili ve svůj prospěch a výborným útokem potrestali. Tak stav zápasu se poprvé otočil na stranu hostů 2:3.

Do singlu nastoupil Sýkora proti Brutovskému. V prvním setu se bojovalo o každý míč a nakonec za šťastnější konec zatáhl Brutovský, který dokázal za stavu 9:9 dát nechytatelný útok. Ve druhém setu udělal Sýkora na začátku mnoho nevynucených chyb a Brutovský si pak své vedení pohlídal a dotáhl do vítězného konce.

Ve hře otočené Cibulkově trojici opět výborně zahrál Petřina, který svým blokem dokázal držet soupeře a ve třetím setu přidal Petřina i vítězný kraťas za stavu 9:9 a tím přidal další bod utkání na naší stranu.

Druhá trojice Cmírala, Kaděry a Sýkory nedokázala prolomit dobrou obranu Brutovského trojice. Naopak hosté se dokázali prosadit z každého útoku a tím si zajistili výhru v zápase.

Dvojice Kaděry s Janíkem nastupovala proti silné hostující dvojici Plachého s Brutovským. V prvním setu naši svěřenci udělali pár zbytečných chyb na útoku a hosté tak dokázali první set uhrát se stavem 10:7. Ve druhém setu se karty obrátili, naše dvojice zachytila pár útoků hostů a dokázala je potrestat. Ve třetím setu hráli hosté přes smečaře Kaděru, který se nedokázal dvakrát prosadit a to rozhodlo o výhře hostujícího týmu a tím ukončení zápasu se stavem 3:6.

V dnešním zápase sice nastoupil Janík i Ešner, ale oba stále zužují jejich zranění, která brání k podání jejich 100% výkonu.

Malá divácká účast byla zapříčiněna tím, že ve stejném čase se odehrávalo semifinálové utkání MS v hokeji.