1D-1D: Kalas, Kadeřábek – Vokáč, Ungermann 2:0 (10:7, 10:4)

2D-2D: Flaks, Makara – Ešner, Janík 2:0 (10:5, 10:9)

1T-1T: Kalas, Řehák, Makara - Cibulka, Ungermann, Kaděra 1:2 (9:10, 10:5, 9:10)

2T-2T: Stejskal, Flaks, Kadeřábek - Ešner, Sýkora, Janík 2:0 (10:9, 10:7)

3D-3D: Kačírek, Řehák (Stejskal) 1:2 (10:9, 8:10, 8:10)

1S-1S: Kadeřábek - Sýkora 2:0 (10:8, 10:9)

1T-2T: Kalas, Řehák, Makara - Ešner, Sýkora, Janík 1:2 (10:5, 6:10, 7:10)

2T-1T: Stejskal, Kadeřábek, Flaks - Cibulka, Ungermann, Kaděra (Vokáč) 2:0 (10:4, 10:8)

1D-2D: Kalas, Kadeřábek – Ešner, Janík (Sýkora) 2:0 (10:4, 10:5)

30

1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 6:3

V prvních dvojicích jsme vždy po špatném začátku nechali domácí odskočit na několika bodové vedení a bez bojovnosti jsme zápasy dohráli do konce.

Ungermannova trojice to na chvilku změnila, když po relativně bojovné hře dokázala zvítězit a připsat nám tak první bod utkání, bohužel druhá Ešnerova trojice nedokázala navázat na bojovnost a ve dvou setech podlehla Kadeřábkově trojici.

Do vložené dvojice nastupovalo zkušeného duo Cibulky s Kaděrou, kteří dokázali po třísetové bitvě připsat další bod.

Sýkora v singlu nedokázal přehrát Kadeřábka, který hodně pomáhal Sýkorovi svými chybami na útoku. Bohužel Sýkorovi nevyšel ani jeden konec setu a lacinou chybou na přijmu prohrál druhý set i celý zápas.

Ešnerova trojice si po třísetové bitvě dokázala poradit s Makarovou trojicí, bohužel to byl poslední zápasový bod, který jsme dokázali domácím sebrat.

Druhá trojice hrála už odevzdaně a i poslední dvojice Ešnera s Janíkem, který měl lehké zranění třísel z předchozího zápasu nedisponovala dobrou hrou. Do druhého setu nastoupil Sýkora, který nedokázal zastavit domácího Kadeřábka s Kalasem, kteří si šli pro zápasové vítězství.

V dnešním zápase nám chyběl Petřina, který měl střevní problémy a Čadina, který má dlouhodobé problémy se zády. V úvodu zápasu se ozvalo zranění kolena Vokáče a také Janík měl lehce natažené tříselní svaly.