Extraliga - 7.kolo: TJ Propagační podnik - Dynamo České Budějovice vs. TJ Slavoj Český Brod

08.05.2014 22:56

TJ Propagační podnik - Dynamo ČB

1D-1D: Vondrášek, Kozel – Vokáč, Ungermann 0:2 (6:10, 4:10)

2D-2D: Fík, Chalupa – Ešner, Janík 1:2 (10:8, 8:10, 9:10)

1T-1T: Vondrášek, Matějka, Šafránek – Ešner, Janík, Sýkora 1:2 (10:8, 7:10, 8:10)

2T-2T: Ryneš, Fík, Chalupa – Cibulka, Ungermann, Petřina 1:2 (10:8, 7:10, 5:10)

3D-3D: Ryneš, Matějka (Šafránek) – Cibulka, Sýkora 0:2 (8:10, 7:10)

1S-1S: Chalupa – Sýkora 0:2 (3:10, 4:10)

130

0:1, 0:2, 0:3, 0:4, 0:5, 0:6

V první dvojici po skvělém výkonu Ungeramanna s Vokáčem proti slabší dvojici Vondráška s Kozlem, kterou si naši svěřenci dokázali poradit celkem hladce, když dokázali zachytit většinu útoků domácích a proměnit je v naše body a urvat tak první zápasový bod.

Ve druhé dvojici Ešnera s Janíkem proti Chalupovi s Fíkem bylo vidět napětí  a boj o každý bod na obou stranách. V prvním setu byly po chybách ze začátku setu radostnější domácí. Ve druhém setu se karta obrátila a s lepším poměrem jsme šli do třetího setu. Ve třetím setu to byl boj o každý balón v posledním možném balónu Janík vyběhl krátký míč Fíka a skákaným úderem ho proměnil ve vítězný bod zápasu a tím i druhý bod utkání.

V obou trojicích měl zápas obdobný průběh, první set v poměru 10:8 dokázal vyhrát domácí tým, díky našim nevynuceným chybám na útoku, avšak druhé a třetí sety jsme již začali hrát důsledně naší hru a dokázali jsme nepříznivý stav obrátit ve svůj prospěch a dotáhnout po chybách soupeře do vítězného konce.

Ve vložené dvojici zahrál výborně Cibulka s polařem Sýkorou, kteří dokázali zlomit domácí duo Matějky s Rynešem a alternujícím Šafránkem.

V singlu se proti Sýkorovi postavil Chalupa, který po výborném Sýkorově podání měl problémy s returnem a Sýkora této slabiny využíval téměř bez chyby. A po excelentně zahraném singlu se mohl radovat z vítězství v singlu i ze závěrečného 6. bodu zápasu.

V zápase nám scházel Kaděra, který má problémy se zařivováním nového bydlení a Čadina, který má problémy se zády.