Extraliga - 7.kolo: TJ DYNAMO Propagační podnik České Budějovice vs. TJ Slavoj Český Brod

Sýkora

1D-1D: Chalupa, Musil – Ešner, Cibulka (Líbal) 2:1 (10:7, 9:10, 10:8)

2D-2D: Vondrášek, Macura (Ryneš) – Kaděra, Janík 0:2 (9:10, 7:10)

1T-1T: Vondrášek, Ryneš, Chalupa – Cibulka, Petřina, Sýkora 2:1 (8:10, 10:6, 10:9)

2T-2T: Macura, Fík, Musil – Cmíral, Kaděra, Štěpař 2:0 (10:8, 10:9)

3D-3D: Fík, Šafránek (Matějka) – Cmíral, Štěpař (Sýkora) 2:1 (9:10, 10:9, 10:6)

1S-1S: Chalupa – Sýkora 1:2 (9:10, 10:6, 6:10)

1T-2T: Vondrášek, Ryneš, Chalupa – Cmíral, Kaděra, Štěpař (Janík) 2:0 (10:4, 10:8)

2T-1T: Macura, Fík, Musil – Cibulka, Petřina, Sýkora 2:0 (10:7, 10:6)

70

1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2, 6:2

První dvojice Ešnera s Cibulkou proti Chalupovi s Musilem nezvládla vstup do zápasu a prohrála první set 10:7. Ve druhém setu jsme těsně vyhráli my a ve třetím setu se po nevydařeném útoku a špatné obraně radovali domácí.

Druhá dvojice KAděry s Janíkem hrála proti Vondráškovi s Macurou a střídajícím Rynešem. Naše dvojice si v obou setech pohlídala své vedení a dokázala svou zkušeností dotáhnout oba sety do vítězných konců.

Ve hře všech trojic se nám nedařilo bodovat proti dobré obraně domácích a naší neschopnosti dát koncový bod. Takže ze čtyř trojic jsme pouze jednu dotáhli do třetího setu, který jsme opět nebyli schopni vyhrát.

Ve vložené dvojici nastoupil Štěpař se Cmíralem a střídajícím Sýkorou. Celý zápas hráli naši svěřenci dobrou hru, bohužel ve třetím setu se Cmíralovi nepodařilo si pořádně připravit útok a domácí toho hned využili.

Ve hře jednotlivců přehrál Sýkora domácího Chalupu ve třech setech.

Na naší hře se podepisuje dlouhodobé zranění Ešnera, ke kterému přibyl Janík, který měl problémy s oběma kotníky.