Extraliga - 5.kolo: TJ slavoj Český Brod vs. SK Nohejbal Žatec

Ungermann

Ešner

1D-1D: Ešner, Janík – Zlatohlávek, Sýs 0:2 (8:10, 8:10)

2D-2D: Vokáč, Ungermann – Vít O., Vít P. 1:2 (10:6, 8:10, 7:10)

1T-1T: Ešner, Janík, Sýkora (Kaděra) – Vít O., Zlatohlávek, Kubát 1:2 (10:4, 9:10, 9:10)

2T-2T: Vokáč, Ungermann, Petřina (Cibulka) – Vít P., Brehm, Sýs (Jančík) 2:1 (8:10, 10:8, 10:6)

3D-3D: Cibulka, Kaděra – Brehm, Jančík 2:0 (10:5, 10:6)

1S-1S: Sýkora – Vít P. 2:0 (10:5, 10:9)

1T-2T: Ešner, Sýkora, Janík – Vít P., Brehm, Sýs 2:0 (10:5, 10:7)

2T-1T: Cibulka, Ungermann, Petřina – Vít O., Zlatohlávek, Kubát 2:0 (10:4, 10:7)

1D-2D: Ešner, Janík – Vít O., Vít P. 2:0 (10:9, 10:
8)

90

0:1, 0:2, 0:3, 1:3, 2:3, 3:3, 4:3, 5:3, 6:3

První dvojice Ešnera s Janíkem začala vlažným tempem proti slabší dvojici Zlatohlávka se Sýsem. Domácí nedokázali zachytit hostující útok a na útoku hodně chybovali a tak prohráli hladce ve dvou setech.

Ve druhé dvojici nastoupil Ungermann s Vokáčem, proti silné dvojici bratrů Vítů. První set po dobrém příjmu Vokáče a hodně útocích z druhé Ungermanna dokázali vyhrát v poměru 10:6. Ve druhém setu nezopakovali hru z prvního setu, naopak hosté začali dobře v obraně a poslali zápas do třetího setu, kde svou bojovností dokázali zvítězit.

V První Ešnerově trojici jsme vyhráli první set hladce poměrem 10:4. Ve druhém setu po vyrovnaném boji a po neproměnění útoků vystřídal Ešnera Kaděra, ovšem hosté i přes to dokázali dotáhnout set do vítězného konce a vyrovnali stav setů na 1:1. Ve třetím setu šlo o každý bod a za stavu 9:9 po zachyceném útoku zablokoval Kaděru Kubát, který rozhodl o výhře hostů a odskočení na stav 3:0.

Ve druhé trojici začal Petřina, Ungermann a Vokáč, kterého v půlce setu střídal Cibulka, kvůli neproměňování útoků. Ve druhém setu zavelel Ungermann k útoku a dobré obraně poslali naši svěřenci zápas do třetího setu, který dokázali po chybách Petra Víta hladce zvítězit.

Ve vložené dvojici se představil Kaděra s Cibulkou proti Brehmovi s Jančíkem. Hra Cibulky s Kaděrou byla od začátku s naprostým přehledem a klidem v koncovce. Dokázali jsme tak snížit stav zápasu na 2:3.

Ve hře singlu se představil Sýkora proti Petru Vítovi, kterého do tohoto singlu nikdy neporazil. Začátek obou setů začal Sýkora špatně, oba sety prohrával 4:0, poté po dobrém útoku a výborném servisu dokázal nepříznivý stav otočit a svou bojovností dokázal zvítězit a srovnal tak stav zápasů na 3:3 a zavelel k obratu v zápase.

Ve hře obou otočených trojic byla vidět na hostujícímu určitý neklid a po mnoha chybách a naší výborné hře jsme obě trojice dokázali vyhrát ve dvou setech. Stav zápasu jsme tak otočili na stav 5:3.

Proti dvojici Ešnera s Janíkem nastupovala silná dvojice bratrů Vítů. Naši však svou bojovností a výbornou mezihrou dokázali zvítězit a využít tak slabší chvilky hostující dvojice.

V dnešním zápase nám chyběl Čadina, který má problémy se zády.