Sýkora

1D-1D: Pachman, Putík D. – Cmíral, Cibulka 2:1 (10:6, 4:10, 10:8)

2D-2D: Suchý J., Mrákava – Kaděra, Janík 1:2 (8:10, 10:8, 7:10)

1T-1T: Kopecký, Suchý J., Mrákava – Cibulka, Petřina, Sýkora 0:2 (9:10, 7:10)

2T-2T: Putík J., Pachman, Kučera (Kalous J., Cibulka O.) – Kaděra, Ešner, Janík (Štěpař) 1:2 (5:10, 10:8, 7:10)

3D-3D: Kalous J., Kopecký (Putík J.) – Ešner, Štěpař 1:2 (4:10, 10:6, 8:10)

1S-1S: Kalous J. – Sýkora 2:0 (10:6, 10:6)

1T-2T: Kopecký, Suchý J., Mrákava – Kaděra, Štěpař, Janík 1:2 (10:5, 7:10, 9:10)

2T-1T: Pachman, Putík D., Kučera (Kalous) – Cibulka, Petřina, Sýkora (Líbal) 2:1 (5:10, 10:8, 10:9)

1D-2D: Pachman, Putík D. – Kaděra, Janík 2:1 (7:10, 10:8, 10:8)

2D-1D: Suchý J., Mrákava – Cibulka, Cmíral (Líbal) 2:0 (10:5, 10:8)

35

1:0, 1:1, 1:2, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 4:5, 5:5

V obou prvních dvojicích se o vítězi rozhodovalo až ve třetích setech. V první dvojici, kde nastupoval Pachman s Putíkem proti Cibulkovi s Cmíralem se radovali domácí. Ve druhé zase Kaděra s Janíkem, kteří pokořili Suchého s Mrákavou.

Ve hře trojic se bojovalo o každý míč a občas probíhaly výměny i několik minut. První Cibulkova trojice si dokázala poradit proti Mrákakově trojici ve dvou setech.

Ešnerova trojice si ve třech setech dokázala poradit s Pachmanovou trojící, kde alternoval Cibulka s Kalousem.

Ve vložené dvojici dokázal Ešner se Štěpařem hladce vyhrát první set. Ve druhém domácí pozměnili složení a zajistili tak pokračování zápasu třetím setem, kde došlo ke zranění Ešnera, který si natrhl sval na ruce. I přes tyto potíže dokázali naši dotáhnout zápas do vítězného konce.

V singlu si Kalous hladce poradil se Sýkorou ve dvou setech.

Ve otočených trojic dokázala Kaděrova trojice i bez zraněného Ešnera ukořistit vítězství po třísetové bitvě.

Cibulkově trojici proti Kučerově trojici se tolik nedařilo a domácí tak dotáhli třísetový zápas do vítězného konce, což je nabudilo natolik, že ve hře dvojic Kaděra s Janíkem nestačili na Pachmana s Putíkem. Poslední dvojice Cibulky s Cmíralem a střídajícím Líbalem byla už jenom formalitou a domácí dokázali hladce zvítězit a urvat cenný bod utkání.