Ešner

1D-1D: Ešner, Janík – Koštejn, Bláha 2:0 (10:4, 10:9)

2D-2D: Vokáč, Ungermann (Sýkora) – Bíbr, Medek J. 1:2 (8:10, 10:5, 8:10)

1T-1T: Ešner, Janík, Sýkora – Bíbr, Medek M., Bláha 2:1 (8:10, 10:7, 10:5)

2T-2T: Vokáč, Ungermann, Petřina – Dvořák, Kokštejn, Medek J. (Hron) 2:0 (10:7, 10:7)

3D-3D: Cibulka, Kaděra – Hron, Medek M. 2:0 (10:4, 10:8)

1S-1S: Sýkora – Hron 2:1 (6:10, 10:0, 10:5)

1T-2T: Ešner, Sýkora, Janík – Dvořák, Kokštejn, Medek J. 2:1 (9:10, 10:7, 10:9)

85

1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 5:1, 5:2, 6:2

Ešner s Janíkem si dokázali poradit v prvním setu hladce s dvojicí Kokštejna s Bláhou v poměru 10:4. Ve druhém setu to byl boj o každý balón a dokázali jsme zvítězit v nejtěsnějším poměru 10:9.

Ve druhém setu nastoupil proti Vokáčovi s Ungermannem se střídajícím Sýkorou proti mladé dvojici Medka J. s Bíbrem. První set vyhrál tým hostů v poměru v 10:8. Druhý set v sestavě Sýkory s Ungermannem jsme dokázali vyhrát v poměru 10:5. Ve třetím setu naši bohužel neproměnili jeden z útoků a tak hosté využili příležitosti a dotáhli set do vítězného konce a srovnali stav na 1:1.

V první Ešnerovi prvním setu se vyskytlo mnoho nevynucených chyb jak ze hry, tak i z riskantního podání Janíka. Druhý set jsme otočili po výborné hře v poli a trpělivosti v útoku. Ve třetím setu jsme získali převahu a přehráli soupeře bez ztráty jediného bodu 10:5.

Druhá Ungermannova trojice přehrála svým výkonem Medkovu trojici ve dvou setech oba v poměru 10:7.

Stav zápasu se tak vyšplhal na 3:1 pro domácí.

Ve vložené dvojici se představila zkušená dvojice Cibulky s Kaděrou proti Medkovi M. s Hronem. Naše zkušená dvojice si si dokázala poradit s hostující dvojicí 10:4 a 10:8 a tím připsali další zápasový bod. Stav tak byl 4:1.

V singlu proti domácímu Sýkorovi nastoupil Hron, který dokázal první set hladce vyhrát po nevynucených chybách Sýkory. Ve druhém setu Sýkora zlepšil svoji hru a začal to být boj o každý bod.  V půlce druhého setu si Hron po příjmu útoku Sýkory zranil levé koleno a zápas již nemohl dohrát. Stav zápasu se tak po této události posunul na stav 5:1 pro nás.

Ve hře otočené trojici nastoupila Ešnerova trojice proti Medkově trojici, která po vlažném začátku prvního setu, který dokázali, i po vlastních nevynucených chybách dotáhnout do stavu 9:9 bohužel nedokázala vyhrát poslední rozhodující bod. Ve druhém setu se vše dělo obráceně, naši začali výbornou hrou jak v obraně, tak i na útoku, kterou dokázali dodržet až do konce druhého setu, který vyhráli 10:2. Ve třetím setu po dvou zbytečných chybách Ešnera se soupeři dostali do vedení a i po střídání Kaděry za Ešnera jsme nedokázali dotáhnout soupeřův náskok. Stav zápasu tak hosté snížili na stav 5:2.

Poslední trojice nastoupila ve složení Petřiny, Ungermanna s Vokáčem, který byl vystřídán za stavu 7:9 za Cibulku proti Bláhově trojici. Střídající Cibulka dokázal povzbudit spoluhráče a tím dotáhnout do vítězného konce prvního setu. Ve druhém setu po boji o každý baloń se nakonec mohli radovat hosté, kteří vyhráli druhý set 10:7. Ve třetím setu začalo velké drama, které zahrnovala ekvilibristické kusy Bláhy s Ungermannem. Šťastnější jsme nakonec byli my, kdy za stavu 9:9 šel balón několikrát tam i zpět a o našem vítězném bodu a zároveň zápasovém vítězství rozhodl výborný Petřinův blok.