Extraliga - 2.kolo: NK CLIMAX Vsetín vs. TJ Slavoj Český Brod

Líbal

Sýkora

1D-1D: Plachý, Brutovský – Cibulka, Cmíral (Líbal) 2:0 (10:9, 10:3)

2D-2D: Gebel, Belko (Nezval J.) – Kaděra, Janík 1:2 (7:10, 10:8, 8:10)

1T-1T: Gebel, Brutovský, Perun (Nezval) – Ešner, Štěpař, Janík (Kaděra) 2:0 (10:3, 10:8)

2T-2T: Vichtora, Plachý, Belko – Cibulka, Petřina, Sýkora (Cmíral) 2:0 (10:7, 10:7)

3D-3D: Tomek, Perun (Vichtora) – Ešner, Štěpař 0:2 (8:10, 5:10)

1S-1S: Plachý – Sýkora 2:0 (10:4, 10:7)

1T-2T: Gebel, Brutovský, Perun (Nezval) – Cibulka, Petřina, Sýkora 0:2 (9:10, 7:10)

2T-1T: Vichtora, Plachý, Belko – Kaděra, Štěpař, Janík (Ešner) 2:1 (7:10, 10:6, 10:7)

1D-2D: Plachý, Brutovský – Janík, Kaděra (Petřina) 2:0 (10:9, 10:9)

20

1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 6:3

První dvojice se představil Cmíral s Cibulkou proti Brutovskému s Plachým. V prvním setu se odehrál boj o každý míč a nakonec se radovali domácí. Ve druhém setu se nám nepodařilo zachytit začátek setu a po vystřídání Cmírala Líbalem za stavu 5:1 se nepodařilo zachytit vedení domácích a tak domácí dvojice vyhrála s přehledem 10:3 a získala první bod zápasu.

Ve druhé dvojici dokázal Janík s Kaděrou vyhrát první set, druhý získali domácí a ve třetím setu se radovala opět naše dvojice a stav utkání se srovnal na 1:1.

Do první trojice nastupoval Ešner se Štěpařem a Janíkem proti Gebelovi s Brutovským a Perunem. Začátek prvního setu se nám nevydařil a za stavu 7:1 pro domácí vystřídal Kaděra unaveného Ešnera, který byl po týdenní nemoci a první set tak hladce získali domácí. Ve druhém setu se bojovalo o každý míč až do stavu 8:8 kdy Brutovský zablokoval Kaděru a domácí se tak dostali do vedení, které dotáhli do konce a získali tak další bod utkání.

Ve druhé trojice přehrála Plachého trojice Petřinovu se střídajícím Cmíralem ve dvou setech v poměru dvakrát 10:7.

Ve vložené dvojici zahrál výborně Štěpař v obraně a každý zachycený míč dokázal potrestat bodem proti Tomkovi s Perunem a střídajícím Vichtorou. Naše vložená dvojice dokázala vyhrát hladce ve dvou setech.

Opačná situace nastala ve hře singlu, kde Sýkora nedokázal Plachému udělat větší problém v jeho herním stylu. Plachý si pohlídal své vedení v obou setech a připsal tak další bod domácím.

Ve hře otočených trojic dokázala Cibulkova trojice po výborném a vyburcovaném výkonu přehrát domácí elitní trojici Brutovského ve dvou setech.

Bohužel další naše trojice nedokázala navázat na výborný výkon Cibulkovi trojice. Sice Kaděrova trojice dokázala dovést zápas do třetího setu, zde se ale radovala Plachého trojice.

Ve hře poslední dvojice zápasu se naše dvojice nedokázala soustředit na svůj výkon a domácí tak vždycky své vedení v každém setu 9:7 nedokázali dovést hned do vítězného konce. Rozhodoval tak v obou setech vždy poslední míč, který dokázali proměnit domácí a tím uzavřeli zápas.