Extraliga - 14.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. TJ Dynamo České Budějovice - Propagační podnik

Líbal

1D-1D: Kaděra, Ungermann – Vondrášek, Matějka 0:2 (2:10, 9:10)

2D-2D: Ešner, Janík – Chalupa, Fík 2:1 (9:10, 10:9, 10:9)

1T-1T: Kaděra, Ešner, Janík – Ryneš, Chalupa, Fík 1:2 (10:5, 6:10, 9:10)

2T-2T: Ungermann, Fritz, Cibulka – Matějka, Vondrášek, Musil 2:1 (8:10, 10:3, 10:9)

3D-3D: Cibulka, Líbal (Fritz) – Musil, Ryneš 0:2 (8:10, 9:10)

1S-1S: Janík – Chalupa 1:2 (8:10, 10:4, 7:10)

1T-2T: Kaděra, Ešner, Janík – Matějka, Vondrášek, Musil 2:0 (10:7, 10:5)

2T-1T: Ungermann, Fritz, Cibulka – Ryneš, Chalupa, Fík 0:2 (4:10, 5:10)

1D-2D: Kaděra, Ungermann – Chalupa, Fík 2:0 (10:6, 10:7)

2D-1D: Ešner, Janík – Vondrášek, Matějka 2:1 (10:5, 7:10, 10:9)

52

0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 5:5

V první dvojici nastoupil Kaděra s Ungermannem, na kterých byla v prvním setu vidět nesehranost a veliká kazivost Kaděry měla za příčinu, že hosté vyhráli první set hladce 10:2. Ve druhém setu se bojovalo o každý míč, ovšem šťastnější byli hosté, kteří dokázali proměnit poslední možný míč a vyhrát tak první zápas utkání.

Ve druhé dvojici nastupoval Janík s Ešnerem, kteří si v třísetové bitvě proti Chalupovi s Fíkem dokázali poradit s dobře hrajícím Chalupou a obrátili tak stav skóre utkání na 1:1.

Do první trojice nastupoval Ešner, Janík a Kaděra proti Chalupově trojici. První set naši vyhráli hladce, ve druhém setu po více nevynucených chybách na útoku hosté poslali zápas do třetího setu. Třetí set byl opět bitvou o každý balón a za šťastnější konec opět zatáhli hosté, kteří vyhráli těsným poměrem 10:9.

Ve druhé trojici nastupoval Ungermann, Cibulka a Fritz, kteří měli v prvním setu hodně chyb na útoku. Ve druhém setu dokázali hladce porazit Matějkovu trojici a poslat zápas do třetího setu, kde jsme měli převahu a dokázali jsme zápas dotáhnout do vítězného konce.

Ve vložené dvojici se představil fluktující Líbal s Cibulkou, kteří nestačili na Musila s Rynešem.

Do singlu nastoupil Janík proti Chalupovi. První set Janík nedokázal urvat. Ve druhém setu vycházelo Janíkovi vše a přehrál Chalupu hladce 10:4. Ve třetím setu Janík zkazil 2 podání a to rozhodlo o výhře Chalupi, který si pohlídal svoje vedení a připsal tak 4. bod utkání.

Ve hře otočených trojic se opakovala situace v předchozích trojic. Ešnerova trojice hladce porazila Matějkovu a Ungermannova si nedokázala poradit s Chalupovou trojicí.

Naštěstí ve hře otočených dvojic jsme měli převahu a dokázali jsme je obě po bojovné hře vyhrát a otočit tak nepříznivý stav utkání a urvat tak jeden bod utkání.