Extraliga - 13.kolo: TJ Slavoj Český Brod vs. NK CLIMAX Vsetín

Fritz

1D-1D: Kaděra, Janík – Tomek, Perun 2:0 (10:7, 10:5)

2D-2D: Ešner, Cibulka – Plachý, Brutovský 0:2 (5:10, 6:10)

1T-1T: Kaděra, Ešner, Janík – Vichtora, Pavelka, Perun 2:1 (10:9, 9:10, 10:7)

2T-2T: Cibulka, Petřina, Ungermann – Gebel, Plachý, Brutovský 1:2 (10:8, 6:10, 9:10)

3D-3D: Ungermann, Petřina – Gebel, Pavelka 0:2 (9:10, 9:10)

1S-1S: Janík – Plachý 2:1 (10:8, 6:10, 10:9)

1T-2T: Kaděra, Ešner, Janík – Gebel, Plachý, Brutovský 1:2 (10:8, 6:10, 5:10)

2T-1T: Cibulka, Petřina, Ungermann – Vichtora, Pavelka, Perun (Tomek) 2:0 (10:8, 10:9)

1D-2D: Kaděra, Janík – Plachý, Brutovský 0:2 (6:10, 7:10)

2D-1D: Ešner, Cibulka – Tomek, Perun 2:0 (10:6, 10:5)

50

1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5

První dvojice Kaděry s Janíkem si hladce poradila s Tomkem a Perunem, kteří nedokázali proměňovat svoje útoky a my jsme toho využívali.

Druhá dvojice Ešnera s Cibulkou narazila na silnou dvojici Plachého s Brutovským, kteří s naprostým přehledem porazili naší dvojici.

Ešnerova trojice se dokázala v třísetové bitvě porvat s Pavelkovou trojicí a naopak Ungermannova trojice si nedokázala ve třech setech poradit s Brutovského trojicí.

Ve vložené dvojici Petřiny s Ungermannem proti Gebelovi s Pavelkou měli více štěstí hosté, když oba sety vyhráli těsným poměrem 10:9 a tím odskočili na jednobodové vedení v utkání, které drželi až do samého konce.

Do singlu nastupoval Janík proti Plachému. První set zvládl Janík výborně a nenechal Plachého rozkoukat. Ve druhém setu po několika nevynucených chybách Janíka si Plachý pohlídal své vedení a zápas směřoval do třetího setu, kde se hrálo o každý bod. Posledním možným bodem z podání přehrál Janík Plachého a srovnal tak stav zápasu na 3:3.

Hry otočených trojic měli podobný průběh jako předchozí trojice. Nepodařilo se nám ve třech setech prolomit Brutovského trojici a Ungermannova trojice si poradila s Pavelkouvou trojicí ve dvou setech.

Obdobná situace nastala i ve dvojicích, kde opět Plachý s Brutovským nenechali nic náhodě a pohlídali si svojí bezchybnou hrou průběh zápasu i následné vítězství. Druhá dvojice Ešnera s Cibulkou tak měla velký úkol vyhrát a urvat alespoň jeden zápasový bod. To se podařilo po dobré hře Ešnera na bloku a naše dvojice vyhrála ve dvou setech.

Pořád nás trápí zranění Sýkory, Vokáče a Čadiny a musíme tak doplňovat tým z fluktuantů a nebo hrát v 6 lidech.