1D-1D: Vít O., Vít P. – Kaděra, Janík 2:0 (10:5,10:6)

2D-2D: Sýs, Zlatohlávek – Cmíral, Ungermann 2:0 (10:7, 10:8)

1T-1T: Vít O., Kubát, Zlatohlávek – Kaděra, Cmíral, Janík 2:0 (10:6, 10:5)

2T-2T: Vít P., Dráždil, Sýs – Ungermann, Petřina, Cibulka 0:2 (5:10, 8:10)

3D-3D: Dráždil, Kubát – Cibulka, Petřina 2:1 (10:9, 9:10, 10:8)

1S-1S: Vít O. – Janík 2:0 (10:4, 10:4)

1T-2T: Vít O., Kubát, Zlatohlávek – Ungermann, Petřina, Cibulka 1:2 (4:10, 10:9, 8:10)

2T-1T: Vít P., Dráždil, Sýs (Brehm) – Kaděra, Cmíral, Janík 0:2 (2:10, 7:10)

1D-2D: Vít O., Vít P. – Cmíral, Ungermann 2:0 (10:7, 10:7)

40

1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 4:1, 5:1, 5:2, 5:3, 6:3

V první dvojici Kaděry s Janíkem proti bratrům Vítům jsme se nedostali do svojí hry, kvůli horšímu příjmu. A bratrské duo svou bezchybnou hrou nás hladce přehrálo ve dvou setech.

Do druhé dvojice nastupoval fluktující Cmíral s Ungermannem proti papírově slabé dvojici Sýse se Zlatohlávkem, kterou ovšem nedokázali výrazně potrápit a domácí tak opět ve dvou setech vyhráli.

První trojice byla pokračování špatného výkonu z dvojic a dobře hrající Kubát na bloku zařídil výhru svojí trojice také hladce.

Druhá Ungermannova trojice si dokázala poradit svou dobrou hrou proti slabší trojici Petra Víta.

Ve vložené dvojici se představil Petřina s Cibulkou proti Kubátovi s Dráždilem. První set naši svěřenci dokázali hladce vyhrát 10:4, ve druhém setu měli více štěstí domácí, kteří dokázali posledním možným bodem poslat zápas do třetího setu. A ve třetím setu po bezchybných útocích domácích a dvou našich neproměněných útocích si domácí připsali 4 bod utkání.

V singlu nedokázal Janík nijak výrazně potrápit výborně hrajícího Ondřeje Víta a tak si domácí připsali další 5.bod utkání.

Ve hře otočených trojic dokázala Ungermannova trojice v třísetové bitvě porazit Kubátovu trojici.

Druhá otočená trojice si stejně jako první trojice dokázala hladce poradit s trojicí Petra Víta ve dvou setech a stav zápasu jsme tak stáhli na 5:3.

Do hry otočené dvojice nastupoval Cmíral s Ungermannem proti silné bratrské dvojici Vítů, kteří svou bezchybnou hrou nenechali nic náhodě a po výhře ve dvou setech ukončili zápas se stavem 6:3.