Vokáč J.

1D-1D: Kaděra, Janík – Pospíšil, Topinka 2:1 (9:10, 10:8, 10:7)

2D-2D: Sýkora, Vokáč – Pelikán, Rosenberk 0:2 (9:10, 5:10)

1T-1T: Štěpař, Petřina, Janík – Gulda, Pospíšil, Hanus 1:2 (7:10, 10:6, 8:10)

2T-2T: Cmíral, Kaděra, Sýkora (Ešner, Vokáč) – Pelikán, Topinka, Rosenberk 0:2 (5:10, 3:10)

3D-3D: Ešner, Štěpař – Gulda, Hanus 2:0 (10:9, 10:7)

1S-1S: Sýkora – Hanus 2:0 (10:5, 10:6)

1T-2T: Štěpař, Petřina, Janík – Pelikán, Topinka, Rosenberk 1:2 (8:10, 10:9, 9:10)

2T-1T: Kaděra, Ešner, Sýkora – Gulda, Pospíšil, Hanus 0:2 (9:10, 9:10)

1D-2D: Kaděra, Janík (Petřina) – Pelikán, Rosenberk 1:2 (5:10, 10:7, 9:10)

25

1:0, 1:1, 1:3, 3:3, 3.6

První dvojce Kaděry a Janíkem bojovala proti Pospíšilovi s Topinkou. V první setu naši nedokázali zachytit útok hostů a tak hosté těsným poměrem vyhráli první set. Ve druhém setu se karta obrátila a zápas šel do třetího setu, kde jsme opět byli nahoře my, po výborné práci v obraně a následném bezchybném útoku jsme vyhráli 3. set 10:7.

Ve druhé dvojici Vokáče se Sýkorou se představil Pelikán s Rosenberkem. První set se hosté dostali do vedení 4:1, které se našim podařilo stáhnout, ale bohužel jsme nedokázali proměnit za stavu 9:9 naopak od hostů, kteří tak vyhráli první set. Ve druhém setu byly na naší straně chyby na příjmu i útoku a hosté tak hladce vyhráli 10:5.

Do první trojice nastupoval Petřina, Štěpař a Janík. V prvním setu naše trojice udělala mnoho nevynucených  chyb a hosté každou menší chybičku potrestali. Ve druhém setu zahrál výborně Petřina na bloku a dotáhli jsme zápas do 3. setu. Ve třetím setu opět rozhodli 2 malinké chybičky, které hosté dokázali nekompromisně potrestat.

Druhá trojice neměla takový náboj jako první a vystřídalo se zde hned 5 hráčů Ešner, Cmíral, Kaděra, Sýkora a Vokáč. Hostující Pelikán dokázal hladce vyhrát se svou trojicí ve dvou setech 10:5 a 10:3.

Ve hře vložené dvojce Ešnera se Štěpařem proti Guldovi s Hanusem byla vidět převaha na naší straně, kdy mladý Hanus udělat několik zbytečných chyb a naše dvojce to dokázala potrestat.

Do hry singlu nastoupil Sýkora proti Hanusovi. V obou setech probíhala bitva o každý míč, naštěstí Sýkora dokázal vždy odskočit o 2 míče nahoru a mladý Hanus již nedokázal stáhnout náskok a naopak ještě pár míčů zkazil.

Ve hře otočených trojic Petřinova trojice bojovala o každý míč. V prvním setu po 2 nevynucených chybách na útoku zvítězili hosté. Ve druhém setu jsme se těsný poměrem 10:9 radovali my. A ve třetím setu jsme měli zápas ve svých rukách, vedli jsme 8:6, hostům se podařilo dotáhnout. Pak jsme za stavu 9:9 měli nabito, bohužel Petřina přitlačil více příjem a Štěpař nahrával narychlo na Petřinu, který zkazil kraťas do autu.

Druhá trojice také bojovala, bohužel nedokázala zápas dostat do třetího setu a oba sety prohrála těsným poměrem 10:9.

Ve hře otočené dvojice nevyšel Janíkovi s Kaděrou první set, kde po špatném příjmu Janíka a neproměněných útocích Kaděry nakonec vystřídal i Petřina, ale hosté si bez problémů dokázali poradit a dohrát set do vítězného konce. Ve druhém setu Kaděra s Janíkem začali bojovat a zachytili pár útoků Rosenberka a proměnili ve své body. Zápas se tak opět rozhodoval ve třetím setu, kde jsme nedokázali zachytit ani jednou útok hostů což rozhodlo o jejich výhře v zápase i v celkovém utkání.

V dnešním zápase chyběl Cibulka, který měl zranění nohy od hřebíku, na který šlápl. Dále Líbal s nataženým stehenním svalem. Ani Ešner s Janíkem nejsou na 100% zdravý.