Extraliga - 10.kolo: SK Liapor WITTE Karlovy Vary "A" vs. TJ Slavoj Český Brod

Cmíral

1D-1D: Medek J., Bíbr – Kaděra, Janík 1:2 (7:10, 10:6, 9:10)

2D-2D: Bláha, Kokštejn (Čermák) – Ungermann, Cmíral 0:2 (6:10, 4:10)

1T-1T: Dvořák, Vanke, Kokštejn – Ešner, Cmíral, Janík 2:0 (10:7, 10:5)

2T-2T: Medek J., Medek M., Bíbr – Cibulka, Ungermann, Petřina 1:2 (10:9, 8:10, 9:10)

3D-3D: Vanke, Dvořák (Medek M.) – Cibulka, Ešner 1:2 (5:10, 10:9, 8:10)

1S-1S: Bíbr – Janík 2:0 (10:1, 10:9)

1T-2T: Dvořák, Vanke, Kokštejn – Cibulka, Ungermann, Petřina 2:1 (9:10, 10:4, 10:8)

2T-1T: Medek J., Medek M., Bíbr – Cmíral, Janík, Ešner (Kaděra) 1:2 (8:10, 10:5, 9:10)

1D-2D: Medek J., Bíbr – Ungermann, Cmíral 1:2 (10:8, 7:10, 9:10)

80

0:1, 0:2, 1:2, 1:3, 1:4, 2:4, 3:4, 3:5, 3:6

Do první dvojice nastupoval Janík s Kaděrou proti Medkovi J. s Bíbrem. První set jsme po dobré práci v obraně a výborném útoku Kaděry hladce vyhráli. Ve druhém setu po pár chybách Janíka na přijmu se domácí dostali do vedení, které jsme nedokázali stáhnout. Ve třetím setu jsme si vybudovali dvoubodový náskok, který jsme ovšem hned ztratili kvůli nevynuceným chybám při přípravě útoku. Byl to boj o každý balon a za stavu 9:9 Janík prorval smeč přes blok Medka a to rozhodlo o výhře naší dvojice.

Do druhé dvojce nastoupil k Ungermannovi fluktující Cmíral, který velice dobrou hrou dokázal domácí přehrávat a tak naše zkušené duo vyhrálo zápas hladce ve dvou setech v poměru 10:6 a 10:4.

V zápase Ešnerově trojice proti Vankeho trojici jsme měli problémy s přípravou útoku a následným nedůrazným útokem, což mělo za následek snadnou práci domácích v poli a po dobrém útoku Vankeho nebylo pochyb, že na vítězství nemůžeme pomýšlet.

Druhá Ungermannova trojice prohrála první set těsně proti Medkově trojici, ve druhém setu jsme byli lepší a třetí set byl v režii Cibulky, který dal 3 body hned po příjmu z druhé a tím rozhodl o vítězství této trojice.

Do vložené dvojice nastoupil Cibulka s Ešnerem, kteří svou bojovností a disciplinovanou hrou v závěru setů dokázali přehrát Vankeho s Dvořákem a střídajícím M.Medkem.

V singlu šel Janík proti Bíbrovi. První set Janík nedokázal přehrát míč přes a byla vidět nerozehranost v singlu a Bíbr teda po zkaženém podání za stavu 9:0 vyhrál 10:1. Druhý set byl opak prvního, Janík se dostal do útoku a najednou to byl set, kde šlo o každý míč, bohužel ve druhém setu za stavu 9:9 Janík po dobrém příjmu vykopnul míč těsně do autu a bylo rozhodnuto o výhře domácích.

Ve hře otočené trojice byl první set velice bojovný, o výhře rozhodl poslední možný míč a z výhry jsme se po výborném útoku Ungermanna mohli radovat my. Druhý set jsme hráli špatně a nedůsledně a domácí tak bez větších problémů vyhráli  s poměrem 10:4. Ve třetím setu měli více štěstí domácí a tak snížili stav utkání na 3:4.

Ve druhé trojici byl po špatném začátku za stavu 7:3 vystřídán Ešner. Kaděra svým výborným blokem nastartoval trojici k obratu a naši svěřenci tak dokázali otočit nepříznivý stav a dokonce vyhrát 10:8 první set. Ve druhém setu jsme se potýkali se špatnou přípravou k útoku a toho domácí využívali a bezchybně proměňovali svoje útoky. O výhře tak rozhodoval třetí set, kde jsme byli vždy o balón výše my a tak za stavu 9:9 po útoku Kaděry sice Medek zachytil útok, ale míč spadl těsně do autu a to rozhodlo o naší výhře.

Do poslední dvojice nastupovala naše dvojice s velkým očekáváním snadné výhry. Domácí to ale po výhře v prvním setu, kdy šel stav bod po bodu až na konec setu, kde domácí utekli o jeden bod a vyhráli tak 10:8. Druhý set jsme lepší hrou vyhráli my a zápas se tak rozhodoval ve třetím setu, kde posledním možným míčem rozhodl Ungermann, když pomohl Cmíralovi útokem z druhé, kde trefil Medka, od kterého šel míč do autu.