Sýkora

1D-1D: Dvořák, Vanke – Ešner, Štěpař 2:1 (7:10, 10:8, 10:8)

2D-2D: Bíbr, Medek J. – Cmíral, Janík 0:2 (8:10, 7:10)

1T-1T: Vanke, Medek M., Kubín V. – Cmíral, Sýkora, Janík 2:1 (9:10, 10:8, 10:7)

2T-2T: Dvořák, Bíbr, Medek J. (Svoboda) – Cibulka, Štěpař, Petřina 2:1 (10:7, 5:10, 10:7)

3D-3D: Kubín V., Kubín R. – Cibulka, Líbal (Sýkora) 0:2 (9:10, 5:10)

1S-1S: Medek M. – Sýkora 0:2 (3:10, 7:10)

1T-2T: Vanke, Medek M., Kubín V. – Cibulka, Štěpař, Petřina 2:0 (10:6, 10:7)

2T-1T: Dvořák, Bíbr, Medek J. - Cmíral, Sýkora, Janík (Ešner) 1:2 (10:3, 4:10, 8:10)

1D-2D: Dvořák, Vanke – Cmíral, Janík (Petřina) 2:0 (10:6, 10:6)

2D-1D: Bíbr, Medek J. – Ešner, Štěpař 2:0 (10:7, 10:9)

50

1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 4:3, 4:4, 6:4

V první dvojici se proti domácímu Vankemu s Dvořákem postavil Ešner se Štěpařem. První set naši svěřenci dokázali vyhrát, ve druhém a třetím setu se na naší straně opět objevili chybičky v útoku a domácí toho vždy využili a dotáhli 2. a 3. set do vítězného konce v poměru 10:8.

Ve druhé dvojici nastoupil Janík se Cmíralem proti Bíbrovi s Medkem J. Naši dokázali zachytit většinu útoků domácích a v obou setech měli dostatečný náskok, který domácí dokázali snížit pouze o pár balónů a tak jsme ve dvou setech vyhráli.

Ve hře obou trojic byla vidět bojovná hra, která se rozhodovala vždy až ve třetím setu. Bohužel se vždy na naší straně objevila chybička na příjmu a zbytečné zkažení míče. Takže domácí měli vždy pohodlný náskok dvou míčů, který si dokázali pohlídat. Domácí tak odskočili na vedení 3:1.

Do vložené dvojice nastupoval Cibulka s Líbalem proti bratrům Kubínovým. Ze začátku setu se skóre přelévalo sem a tam bod za bod. Ke konci setu vystřídal Sýkora Líbala, aby se zlepšila hra v obraně a tak po zachycení pár útoků domácích jsme dokázali otočit nepříznivé skóre a vyhrát první set. Ve druhém setu už byla hra na naší straně a naši vyhráli se 10:7 a snížili tak skóre zápasu na 3:2.

Do hry jednotlivců nastoupil Medek Matěj proti Janu Sýkorovi, který si Medkem dokázal poradit a svou disciplinovanou hrou dokázal vyhrát ve dvou setech a tím srovnal stav utkání na 3:3.

Ve hře Cibulkově trojice proti Vankeho byla vidět převaha domácích a naše nemohoucnost dát do výborné obrany domácích bod.

Ve druhé naší otočené trojici se nevydařil první set, kde jsme měli problémy na příjmu i útoku. Do druhého setu nastoupil místo Cmírala Ešner a dokázal přehrát domácí poměrem 10:4 a ve třetím setu opět dobrou hrou na útoku dokázal vyhrát zápas a srovnat tak 4:4.

Do dvojice proti Vankemu s Dvořakem do prvního setu nastupoval Cmíral s Janíkem, kde domácí hráli celý set přes Cmírala, který se několikrát nedokázal útokem prosadit a domácí zachycené míče potrestali. Do druhého setu nastoupil místo Cmírala Petřina, ale hra se moc nezměnila a domácí vyhráli ve dvou setech 10:6.

Do poslední dvojice jsme nastupovali s očekáváním alespoň bojovného výkonu, bohužel Štěpař s Ešnerem oba sety dotahovali a domácí měli vždy hru ve svých rukách.

V dnešním zápase chyběl Kaděra z důvodu služební cesty.