Sýkora

Fritz

1D-1D: Cibulka, Ungermann – Zlatohlávek, Kubát 2:0 (10:8, 10:4)

2D-2D: Kaděra, Janík (Ešner) – Vít O., Vít P. 0:2 (5:10, 6:10)

1T-1T: Cibulka, Ungermann, Petřina – Vít O., Zlatohlávek, Kubát 2:0 (10:6, 10:4)

2T-2T: Ešner, Janík, Sýkora – Vít P., Dráždil, Sýs (Brehm) 2:0 (10:5, 10:2)

1S-1S: Ungermann – Vít O. 1:2 (3:10, 10:6, 8:10)

1T-2T: Cibulka, Ungermann, Petřina – Vít P., Dráždil, Sýs 2:1 (7:10, 10:7, 10:9)

2T-1T: Ešner, Janík, Sýkora – Vít O., Zlatohlávek, Kubát 2:0 (10:5, 10:9)

40

1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 5:2

Do první dvojice nastupovalo zkušené duo Tomáše Cibulky s Vildou Ungermannem, kteří si dokázali poradit se Zlatohlávkem a Kubátem, které ve dvou setech dokázali přehrát a tak připsat první důležitý bod utkání.

Ve druhé dvojici nastoupil proti bratrům Vítům Kaděra s Janíkem, kteří nedokázali zachytit útoky obou bratrů a po pár neproměněných útocích si bratři Vítové své vedení pohlídali až do konce obou setů a nepomohlo ani vystřídání Ešnera za Kaděru. Hosté tak srovnali stav utkání na 1:1.

Do první trojice nastupoval Cibulka, Ungermann a Petřina, kteří si dokázali poradit se silnější trojicí Ondry Víta. Naši s disciplinovanou hrou dokázali přehrát soupeře ve dvou setech.

Ve druhé Ešnerově trojici pokračoval náš disciplinovaný přístup ke hře a tak jsme dokázali přehrát i hostující druhou trojici ve dvou setech.

V dnešním zápase jsme zkusili změnu v singlu a poslali na něj zkušeného Ungermanna, který se utkal v O.Vítem. První set s přehledem získal hráč ze Žatce. Ve druhém setu se zkušenému Ungermannovi začalo dařit podání a tím dokázal zatlačit Víta a dostat tak zápas do třetího setu. Ve třetím setu probíhal boj o každý míč, bohužel Ungermann za stavu 8:8 zkazil servis a následně i útok a Vít tak snížil stav utkání na 3:2.

Ve hře otočených trojic jsme měli trochu více štěstí a v první otočené trojici se tak zápas rozhodoval posledním možným bodem, který jsme dokázali získat my.

Ve druhé trojici probíhal také boj o každý míč, naštěstí jsme opět dokázali druhý set dotáhnout do vítězného konce a tím ukončit první utkání play-out.