Extraliga mužů - 8.kolo: SK Liapor Witte Karlovy Vary vs. TJ Slavoj Český Brod

Vokáč

1D-1D: Vanke, Kokštein – Vokáč, Janík. 1:2 (10:7, 8:10, 9:10)

2D-2D: Medek J., Hron – Ešner, Vedral (Štěpař) 2:0 (10:5, 10:6)

1T-1T: Vanke, Medek M., Kubín V. – Vokáč, Štěpař, Vedral 2:0 (10:5, 10:2)

2T-2T: Medek J., Bíbr, Kokštein – Ešner, Janík, Sýkora (Cibulka) 2:0 (10:6, 10:6)

3D-3D: Bíbr, Medek M. (Kubín R.) –  Sýkora, Cibulka 0:2 (7:10, 7:10)

1S-1S: Hron – Vedral 2:0 (10:5, 10:6)

1T-2T: Vanke, Medek M., Kubín V. – Ešner, Janík, Sýkora 2:0 (10:8, 10:9)

2T-1T: Medek J., Bíbr, Kokštein – Vokáč, Štěpař, Vedral 2:0 (10:7, 10:9)

30

1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 6:2

Na další venkovní zápas jsme odjížděli bez nemocného Chejna a chybějícího Kaděry.

V úvodním zápase dvojic začala naše nově sestavená dvojice ve složení Janík a Vokáč dobře, ale nakonec první set padli. Ostatní dva sety ale vybojovali a ujali se tak vítězství v poměru 2:1.

V zápase druhých dvojic nastoupila dvojice netradičně ve složení Ešner a Vedral. První set se naší dvojici nedařilo, takže střídal Štěpař Vedrala. Bohužel ani tato změna proti soupeři neuspěla a domácí srovnali na 1:1 na zápasy.

V zápase trojic nastoupila naše první sestava ve složení Vokáč, Vedral a Štěpař. A na výborně hrajícího Vankeho neměli. Domácí si připsali pohodovou výhru 2:0.

Naše druhá trojice nastoupila klasicky ve složení Ešner, Janík a Sýkora. A po prohraném setu střídal Ešnera Cibulka, hru sice oživil, ale soupeř si pohlídal vedení i v setu druhém a dotáhl ho do vítězného konce.

Na vloženou dvojici nastoupili Sýkora a Cibulka a v prvním setu se jim dařilo. Stejný výkon podali i v setu druhém a korigovali tak zápas na 2:3 z našeho pohledu.

V singlu nastoupil Vedral, který hrál opět proti Hronovi a první set se mu vůbec nepovedl. Druhý set byl již lepší, ale Hron podal velice dobrý výkon a ovládl zápas v poměru 2:0 za sety 10:5 a 10:6.

Ve hře otočených trojic nastoupila sestava vedená Ešnerem, kterému dařilo lépe než v první trojici na stále dobře hrajícího Vankeho si ale nepřišel, stejně tak hrála naše druhá trojice, která si nepřišla na formaci vedenou Medkem J. Po prvním prohraném setu se naše trojice zvedla, soupeř ale nakonec ovládl koncovku a zvítězil 10:9 a tím si připsali Karlovy Vary výhru 6:2.